Ortadoğu Gazetesi

BIST
99,835
%-3,45
USD
5,7631
%5,50
EUR
6,5178
%4,74
Altın
244,0100
%6,04

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı

MAGAZİN / 2018-11-26

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı

Acun Ilıcalı, Eylül 2017'de evlendiği Şeyma Subaşı ile bugün anlaşmalı olarak boşandı. Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programının sunucularına mesaj atan Ilıcalı, "Boşanıyoruz, haberler doğru. Herkes için hayırlı olsun" dedi. Subaşı, boşanma haberlerinin ardından sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yaptı. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, boşanmak için Silivri Adliyesi'ne geldi. Adliyeye birlikte gelen Subaşı ve Ilıcalı'nın neşeli oldukları görüldü.
 
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, boşanmak için Silivri Adliyesi'ne geldi. Adliyeye aynı araçla gelen Subaşı ve Ilıcalı gülerek gazetecileri selamladı.
 
Geçtiğimiz yıl eylül ayında Fransa'nın Marsilya kentinde evlenen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, bugün anlaşmalı olarak boşandı.
 
Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programının haberine göre, boşanma kararını Acun Ilıcalı'nın aldığı, ağustos ayından beri çiftin gündeminde boşanma konusunun olduğu ortaya çıktı. Ilıcalı'nın, evliliğini kurtarabilmek için 4 aydır direndiği belirtildi.
 
Acun Ilıcalı'dan ilk açıklama:
 
“Her evlilikte boşanmada var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik konuştuk kurtaramadık. Buna insani yönden bakmanızı istiyorum. Denedik olmadı… Sonuçta ikimiz için de demek hayırlısı böyle. Popülerliğimizden kaynaklanan çirkin dedikodular olabilir. Sonuçta biz de kendi aramızda küçük bir aileydik olmadı, yürütemedik. Yürümedi hayırlısı olsun. İddiaların hepsi çirkin. Severek evlendik yürütemedik, saygı ile ayrıldık.”

Etiketler: