Ortadoğu Gazetesi

BIST
98,455
%1,69
USD
5,3220
%-0,23
EUR
6,0504
%-0,56
Altın
219,3150
%-1,05

Başkan Öz, Kartallı kadınların sorunlarını dinledi

YEREL YÖNETİMLER / 2018-12-27

Başkan Öz, Kartallı kadınların sorunlarını dinledi

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Nosto Kafe’de Kartallı kadınlarla bir araya geldi.
 
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve eşi Feray Öz’ün yanı sıra, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Tirgil ve Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ katıldı. Başkan Altınok Öz buluşma süresince kadınları tek tek dinleyerek talep ve önerilerini not aldı.
 
Kartal Belediyesi’nin projelerinin de konuşulduğu etkinlikte kadınlar, özellikle Başkan Altınok Öz ile birlikte sayıları 1’den 14’e çıkan Çocuk Gelişim Merkezleri ile alakalı yaşadıkları memnuniyeti dile getirdi. Çocuk Gelişim Merkezlerinin sadece çocukların eğitim aldığı alanlar olmadığını, bu merkezler sayesinde aynı zamanda kendilerine ayıracak bolca vakit bulduklarını dile getiren kadınlar, bu sayede aileleriyle de daha kaliteli vakit geçirebildiklerini belirterek Başkan Altınok Öz’e teşekkür etti.
 
Başkan Altınok Öz: “Kadınları özgür olmayan bir kent ve bir ülke kalkınamaz. Biz bunu çok iyi bilen bir belediyeyiz.” şeklinde konuştu.
 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün rehberliğinde güçlü bir toplum için, güçlü kadınların ve farkındalık kazanmış çocukların yetişmesi için çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Böşkan Öz, Kadınları tek tek dinleyerek istek ve beklentilerini not aldı.