Ortadoğu Gazetesi

BIST
102,494
%0,00
USD
5,3199
%0,09
EUR
6,0370
%-0,01
Altın
227,0500
%0,27
SON DAKİKA

Bayrağımız kıyamete kadar dalgalanmalı

YEREL YÖNETİMLER / 2019-01-17

Bayrağımız kıyamete kadar dalgalanmalı

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Mesudiyeli kadınlarla yaptığı toplantıda, en büyük hayalinin ay yıldızlı bayrağın gök kubbenin altında kıyamete kadar dalgalanması olduğunu söyledi.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Aydın bu çerçevede, Mesudiyeli Kadınlar Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği programa katıldı. Mesudiyeli kadınlarla bir araya gelen Aydın, Beykozlulardan alacağı destekle Beykoz’u daha mutlu, huzurlu bir yere dönüştürmeye çalışacaklarını belirtti.

 

81 vilayetimiz var olacaktır

BEYKOZ’un İstanbul’un, Boğaz’ın incisi olduğunu belirten Aydın, “Henüz üç günlük Beykozlu olan ben, siz eski Beykozluların hayallerine ortak olmayı arzu ediyorum. Benim en büyük hayalim, ay yıldızlı bayrağımızın gök kubbenin altında kıyamete kadar dalgalanmasıdır. Sırf bu ulvi amaç için çalışıyorum. Her konuda bu doğrultuda adımlar atmaya çalışıyorum. O bayrak varsa, 81 vilayetimiz var olacaktır” dedi.

 

Yaşamı mutlu ve huzurlu kılmak

BEYKOZ’DA Mesudiyeli kadınlarla buluşan Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, “Yaşamı daha mutlu kılmak, huzurlu kılmak, çocuklarımız için daha güzel yarınları inşa edebilmek adına sizlerle birlikte Beykoz’a İnşallah hizmet edeceğiz” diye konuştu.