Ortadoğu Gazetesi

BIST
96,110
%-0,78
USD
5,8407
%0,56
EUR
6,5685
%0,43
Altın
240,2770
%0,81

BROBUS'TAN YENİ YÖNETMELİĞE UYGUN OKUL SERVİSLERİ

OTOMOBİL / 2018-08-02

BROBUS'TAN YENİ YÖNETMELİĞE UYGUN OKUL SERVİSLERİ

2018 - 2019 Eğitim Öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala Türkiye'nin önemli Ticari Araç Üst Yapı şirketlerinden Brobus, yeni yönetmeliğe uygun okul servislerini daha güvenli yolculuklar için satışa sundu.

 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Brobus Araç Üretim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karaoğlu, "Velilerimizin huzuru, çocuklarımızın güvenliği ve okul servis profesyonellerinin sorunlarına çözüm bulmak için çalışıyoruz" dedi.

 

YENİ YÖNETMELİKLE OKUL SERVİSLERİ DAHA GÜVENLİ

Çocuklarımızın güvenliğini arttırmak hedefiyle hazırlanan Yeni Okul Servisleri Yönetmeliği, TSE tarafından donanım standartlarının belirlenmesiyle birlikte uygulamaya konmuş oldu. 

Brobus'un ürettiği tüm araçları, Okul Servis Araçları Yönetmeliği'nde yapılan değişikliklere uygun olarak güncellediğini belirten Karaoğlu, aracın kapatıldıktan sonra da aktif olan algılayıcılar sayesinde çocukların artık daha güvende olduğunu söyledi.

Deniz Karaoğlu, "Brobus Okul Servis Araçları'nda, araç içindeki yolcuların dışarıdan da görünmesini sağlayan renksiz yan camları, arka yarasa ve ön sağ/sol/burun kamera sistemi, 30 gün süresince kayıt tutabilen araç içi kamera ve araç takip sistemi, 3 noktadan bağlantılı ayarlı emniyet kemerli kolçaklı basınç algılayıcılı yolcu koltukları, araç park edildikten sonra koltuklarda yolcu bulunması veya algılayıcı arızası durumunda sürücüye sesli ve görsel ikaz veren yolcu izleme ekranı ve tavandan üflemeli klima sistemiyle yeni yönetmeliğin tamamı karşılanıyor." dedi.

 

 

CİTROEN, FİAT, FORD VE PEUGEOT MARKA 16+1 VE 19+1 KOLTUKLU ARAÇLAR

Okulların açılmasının yaklaşmasıyla birlikte hareketlenen Okul Servisi talepleri ve yeni Okul Servisi Yönetmeliğini karşılayan araçları hakkında konuşan Brobus Araç Üretim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karaoğlu "Brobus, otomotivde çeyrek asrı aşkın tecrübesi ve güçlü altyapısıyla ticari araç müşterilerine kesintisiz mobilite sağlamak için teknolojik, modern ve kaliteli Üst Yapı Çözümleri sunan güvenilir iş ortağıdır. Ülkemizde, yarısına yakını İstanbul'da olmak üzere 45 binden fazla Okul Servisi bulunuyor.

 

Milyonlarca öğrencinin okul ulaşımını sağlayan profesyonellerin yeni yönetmeliğe uygun araç taleplerinin karşılanması için profesyonel bir yaklaşım gerekiyor. Üst yapı sektörünün önemli aktörlerinden birisi olarak kendimizi bu konuda sorumlu hissediyoruz. Bu nedenle Brobus olarak en çok tercih edilen araç markalarıyla yaptığımız anlaşmalar, kurduğumuz altyapı ve uyguladığımız üretim teknikleriyle, uzun ömürlü ve sorunsuz araçlar üretiyoruz. Brobus, servis profesyonelleri için 16+1 ve 19+1 koltuk opsiyonlu yeni standartlara uygun Citroen, Fiat, Ford ve Peugeot marka Okul Servisi üretmekte" diye konuştu. 

 

 

ANINDA KREDİ VE TAKAS İMKANI

Araçlarla ilgili kredi ve takas imkanlarından da bahseden Brobus Araç Üretim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karaoğlu, şöyle devam etti: "Brobus, 4 farklı markadan 18 farklı model üreterek satışa sunuyor. Satılan tüm ürünler, uzun yıllar kesintisiz kullanabilmeniz için markaların ve Avrupa Birliği'nin kabul ettiği standart ve normlarda üretiliyor ve belgelendiriliyor. Ancak, mevcut durum nedeniyle oluşan yoğun talep, geçici bir süreliğine sıra metoduyla satış yapılmasına neden oldu…

 

Brobus, aracınızın değerini bilir. Onu gerçek değerinde sizden alır ve tüm kontrolleri yapılmış yeni aracı beğeninize sunar. Alırken de kazanırsınız, satarken de… Brobus'da bütçenize göre ödeme seçenekleriyle, 48 aya kadar vadeli 3 ay ertelemeli kredi imkânı sunuyoruz. Uzman kredi ekibi, anlaşmalı finans kuruluşlarından en uygun kredi seçeneklerini müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Ayrıca; satın alınan her ürünün arkasında Brobus Memnuniyet Garantisi vardır. Bu garanti kuruluşumuzdan bugüne kadar işimizin temel taşıdır."

 
www.otomobilsahibi.com
 
 

Etiketler: