Ortadoğu Gazetesi

BIST
98,455
%1,69
USD
5,3381
%0,08
EUR
6,0642
%-0,43
Altın
220,0330
%-0,73

Bu Mudur Ey Kılıçdaroğlu?

KÖŞE YAZILARI / 2018-02-13

Bu Mudur Ey Kılıçdaroğlu?

En baba muhalif vatan narına yapılan her şey gözüne batan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun isteğiyle CHP'nin "A" listesine en üst makamdan yazılan kadın üyenin paylaşımları bu sözde hukukçu kadını ve onu oraya taşıyan zatın artık saklanamayacağını herkese göstermiş oldu. Şu bayanın tweet'lerden, paylaştığı tweet'lere bakın ibretlik olan bu sözleri paylaşacak. Paylaşınca partiden atılması gereken bu bayan HDP'de değil yanlış anlamadınız CHP'de A sınıfı listesinden CHP Lideri KIlıçdaroğlu tarafından parti meclisine alınıyor. "Hayatta hiçbir laftan tiksinmedim "Şehitler ölmez vatan bölünmez"den tiksindiğim kadar" kusura bakmayın sayın Sera Hanım ama bu slogan Türk Milletinin görüşünü temsil ediyor.

Sadece bu kadarla kalsa iyi. Bu bayan attığı bu tweetleri Parti Meclisine seçilince sildirten, bu yazdıklarına göz yuman genel başkana sahip ne güzel değil mi? Bu bayan sadece bu tweetler değil daha başka orjinal, erkekçe gürleyen sözlere sahip. Ancak liderleri ve daha başka yöneticileri gibi dediği sözleri sanki o söylememiş gibi silmiş yani en başta ona inanan sonra silen adam durumuna düşürmüştür. Kimse kusura bakmasın adam lafını sözün gelişi olarak kullandım yani gerçekten adam sıfatına koymuşum böyle bir şey mümkün değil.

Attığı tweetlere bakmak lazım "Kapıda oynayan çocuklardan rahatsız olunca kızgın yağ dökem mi üsttlerine! Ya da uykumdan uyandıran ezan için camiyi basıp imamı mı keseyim? O ezanlar ki şehadetleri dinin temeli ama BENİM yurdumun üstünde ebedi inlemesin artık nolur ya! Resmen ağzıma ağzıma okunuyor her sabah!!" 

 "Bir yandan iki ayrı ezan okunurken diğer yanda bağıra bağıra vaaz var! Böyle gürültülü kirliliği din adı altında böyle şov görülmüş şey değil!" bu çocuk bir partinin neler yapacaklarını göstermiştir. Türklükten tiksinen ve İslam dininin farzlarından alerji duyan bu bayan bunları açık açık dile getirmiş ve bilgisayardan şimdi silse de, düne kadar var olan tweetleri aslında bayanın Türklüğün ve İslam'ın nasıl karşısında olduğunu kendi sözleriyle açık ediyor. Sonra genel başkanının söylemesiyle siliyor yani yok sayıyor, söylenmemiş sayıyor. Bu nasıl insanlık, adamlık? Genel Başkanı da onun yazdıklarından hoşlanıyor olmalı ki yazdıklarını sildirip, Türk Milletinin ve kendi has olan iyi niyetli partilileri görmesin diye sildiren biri. Bu açıklanabilir bir şey mi? Bu bayanın twiterden takipçileri arkadaşlıktan çıkarması gerekirken genel başkanları olacak adamın bildiği halde sildirmesi affedilir gibi değil!

"Şu ezanlar ki şehadeti dinin temeli

Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli"

İstiklal Marşı şairi rahmetli üstad Mehmet Akif Ersoy tarafından yazılmış dizeleri nasıl olurda halkçı olduğunu söyleyen CHP'liler tarafından nasıl olur da "O ezanlar ki şehadetleri dinin temeli ama BENİM yurdumun üstünde ebedi inlemesin artık nolur ya!" diye bir sözle dizeler değiştiriliyor? Bu kepazelik değil de nedir? Bu soruya gerçekten doğru şekilde cevap verecek gerçek CHP'lileri arıyorum? Çünkü bu kadın alelade biri değil, dışarıdan hariçten gazel okuyan biri değil, CHP'nin parti meclisi üyesi, dahası genel başkanının desteklediği ve bu gerçekten Atatürk'ün o zamanlar Milli hislerle kurmuş olduğu şimdiler de sahte CHP'lilerin yedikleri haltlar bunlar! Hem de en üst sıradakilerin yani parti meclisinde bulunan 60 azınlıktan birini sözleri.

Bütün CHPlilere sesleniyorum gerçekten CHP'li iseler bu aşağılık sözlere cevap versinler. Başka bir deyişle bunları nasıl kabulleniyorlar? Bir adam sese ihtiyaç duyduğumuz şu anda Kılıçdaroğlu'nun şu söylediklerine bakın:

"Bizim için YPG terör örgütü değildir. Şimdi bir kere terör örgütü olarak sivillere genç, yaşlı, kadın, erkek demeden öldüren örgütlenmelere biz 'terör örgütü' diyoruz. PKK bu bağlamda terör örgütüydü, çünkü genç, yaşlı, kadın, erkek demeden katletti. Ancak YPG'nin şu ana kadar Türkiye'ye veya kendi halkına yönelik böyle bir uygulaması olmadı. Olursa tabii ona  da karşı çıkarız. YPG kendi vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşumdur."

Soruyorum şimdi sayın Kılıçdaroğlu, YPG Gaziantep ve çevre illerde bomba atarak kimleri öldürmektedir? Bu nedir ya PKK'nın kolu olan, Amerika'nın kullandığı bu örgütü tanımadınız mı?

Sağlıcakla kalın!