Ortadoğu Gazetesi

BIST
98,455
%1,69
USD
5,3220
%-0,23
EUR
6,0504
%-0,56
Altın
219,3150
%-1,05

Carmedya e-dergicilikte 3.yaşını kutladı

OTOMOBİL / 2013-05-29

Carmedya e-dergicilikte 3.yaşını kutladı

Yayın hayatına 4 Mayıs 2010 tarihinde başlayan, Türkiye'nin otomobil ve motor sporları alanında en itibarlı dijital dergisi olan "Carmedya", Mayıs 2013 sayısıyla e-dergicilikte 3. yaşını kutladı.

 

Dijital yayıncılık alanında 2010 yılından itibaren yayın hayatını başarıyla sürdüren Carmedya' nın içeriğinde güncel haberler, lansmanlar, konsept ve modifiye otomobil haberlerinin dışında en yeni modellerin bulunduğu, çok sayıda aracın ilk sürüş ve genel sürüş izlenimlerinin okunabildiği, motor sporları alanında güncel haberlere yer verildiği belirtildi.

 

Otomobil ve motor sporları alanında aylık dijital yayın yapan Türkiye'nin en prestijli e-dergisi Carmedya' nın; okunma oranına göre, 90-120 bin düzeyinde okuyucu kitlesine sahip olduğunu anlatan "Medicon Yayıncılık" sahibi Önder Canözer, derginin oldukça zengin içeriğe, en çok sayfa sayısına, en iyi görüntü kalitesine, en hızlı indirme hızına ve alanlarında uzman en saygın yazarlarına sahip olduğunu açıkladı.

 

Canözer; "Medicon Yayıncılık" olarak basın meslek ilkeleri ışığında, Carmedya'nın yayın hayatına başladığı günden itibaren her geçen sayıda kendini geliştiren, yenileyen ve ilkleri başaran bir anlayışla yoluna devam ettiğinin altını çizdi.

Sözü edilen anlayışa örnek olarak da; Autoshow İstanbul 2012 Fuarı'yla birlikte, önemli bir uluslararası otomobil fuarında yer alan ilk Türk dijital otomobil dergisi olma ayrıcalığına sahip olduklarını aktardı. Derginin, farklı sosyal medya projeleriyle okuyucusunu eğiterek, sektörde sosyal sorumluluk alanında faaliyet gösteren bir yaklaşımla ilk ve tek yayını olma imzasını attıklarını belirtti.