Ortadoğu Gazetesi

BIST
103,186
%0,67
USD
5,3196
%0,06
EUR
6,0295
%-0,10
Altın
227,3210
%0,39
SON DAKİKA

En Şık Ofis Mobilya Tasarımları

EKONOMİ / 2018-07-31

En Şık Ofis Mobilya Tasarımları

İş yerleri çalışma hayatında pek çok kişi, kuruluş tarafından değerlendirilmektedir. Değerlendirme kriterlerindeki en yüksek oran görüşme yaptıkları bürolardaki ofis mobilyaları olmaktadır. Ofislere kalite ve şıklık sağlayan Büroseren iş yerlerine kazandırılmak istenen konsept konusunda geniş ürün yelpazesinde ürünler sunmaktadır. Büroda çalışanların sağlığını korumakta çok işlevliliği sayesinde ihtiyaç duyulan bütün alanlara uygun ofis mobilyası seçeneği bulunmaktadır. https://buroseren.com/tr/ofis-mobilyalari/1/Kategori sayfasını ziyaret ederek örnek çalışmaları inceleyebilirsiniz.

 

Bürotime ofis mobilyaları ofislerdeki kurumsal hava bütününü sağlayarak, müşteri, rakip firmalar, firma çalışanları üzerinde hissedeceği olumlu duygu oluşturacaktır. Bürotime ofis mobilyası çalışanlarda ait olma hissini destekleyerek verimliliği artıracaktır. Çalışma masası, çalışma koltuğu, misafir koltuğu, oturma koltuğu, tamamlayıcı ürünler ile ofis mobilyaları modelleri ofise elit bir hava kazandıracaktır.

 

Ofiste Dekorasyon

 

Ofislerde genel oluşturulmak istenen konsept hazırlanmış ürünler arasından seçilerek oluşturulabileceği gibi ücretsiz sunulacak tasarım desteği ile sağlanabilecektir. Bu sayede yıllardan beri ülke içi ve dışında teslim edilen ve yapı süren projelerden kazanılan tecrübe birikimi sayesinde ofis ihtiyaçlarına kapsamlı yaklaşımla ofis dekorasyonu sağlanmaktadır. Ofis dekorasyonu yapılarak tüm ürünler sağlanmakta, ofis baştan başa döşeme demirbaşı tamamlanmaktadır. Ofislerde gerekli olan mobilyalarda bulunan özellikler;

 

Ofis koltukları; ofis koltukları ortopedik, sırt ve bel desteği sağlayan boyu ayarlanabilir, hareket edebilme özellikleri mevcuttur. Ofis ergonomisine uygun şık kolay temizlenebilir, sağlam bileşenlere sahiptir. Kaliteli ofis koltuğu sayesinde iş yerlerinde çalışanların rahat ederek rahat iş görebileceği böylelikle memnun çalışanların memnun müşteri ve tam anlamıyla yapılmış iş sağlayacaktır. Yönetici, çalışan, misafir, toplantı amacıyla iş yerine de prestij kazandıracaktır.

 

Ofis Kanepeleri; müşteri ve ziyaretçilerin bekleme alanları ile çalışanların dinlenme veya bekleme ortamlarında rahatlık sağlayacak kanepeler imaja katkı sağlayacaktır. İş yerlerine gelen kişilerin ilk değerlendirdikleri mobilyalar denemeleri sebebiyle kanepeler olacaktır. Rahatlık sağlayan mobilyalar dayanıklı ve ortopediktir. Bu tip malzemeler genel konsepti destekleyen ürünler olmaktadır. Genel konseptle uygun olan ürünler sayesinde genel görünüm bütünlüğü sağlanacaktır.

 

Ofis dolapları; ofislerde evrak ve dosya muhafaza edilmek maksadıyla kullanılan dolaplar sağlam, dayanıklı ve fonksiyonel ürünlerdir. Bu ürünlerde genel konsepte uyumlu olması genel prestije katkı sağlamaktadır. Dolaplardaki şık görünümü sayesinde göz ilk çarpan mobilyalar olmaktadır.

 

Ofis sehpaları; misafir, müşteri ve çalışanların her ihtiyacını karşılamaya yönelik değişik boyut, yükseklik ve renkte sehpalar dekorasyonda ayrıntı olması ile zevkin en büyük göstergesidir.

 

Ofis Mobilyaları Fiyatları

 

Ofis mobilyaları fiyatları ihtiyaç duyulan malzeme, model ve miktara göre değişiklik göstermektedir. Büroseren ürünleri; kaliteli, sağlam ve tüm testlerden başarılı bir şekilde geçmiş ürünler üretici firma olunması nedeniyle sektör liderliğini elinde bulundurmaktadır. Bu anlamda üretimden gelen güç çok sayıdaki memnun müşteri miktarını artırma yönünde kullandırılmaktadır. Ücretsiz tasarım desteği ile bürolar için gerekli tüm malzemelerin anahtar teslimi projeler sayesinde çok uygun fiyatlarda olabilmektedir.

 

Mobilyalar üretilmeden önce 3D görünüm ile sunularak tam ihtiyaç olan ürün tam istendiği şekilde imal edilmektedir. Ofis mobilyaları zamanla bakım, değişim veya ilave ihtiyaç duyulduğunda malzeme devamı garantisi sunularak konseptin devamlılığı sağlanabilmektedir. Tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde ofis mobilyaları sayesinde iş yerinin kalite algısını destekleyen uyumlu mobilyalar iş yerlerinde konfor ve prestij sağlayacaktır.