Ortadoğu Gazetesi

BIST
104,862
%0,00
USD
5,4781
%0,07
EUR
6,2181
%0,04
Altın
229,9400
%-0,04

Komik sevgililer günü sözleri – Komik 14 şubat mesajları

3.SAYFA / 2019-02-14

Komik sevgililer günü sözleri – Komik 14 şubat mesajları

Komik sevgililer günü sözleri ve komik 14 şubat mesajları şimdiden internet üzerinde sorgulanmaya başlandı. 14 Şubat Sevgililer günüde eşine veya sevgilisine eğlenceli mesajlar göndermek isteyenler için en eğlenceli 14 şubat mesaj ve yazılarını derledik. Detayı haberimizde...
 
Sevgililer gününde sevgilisine veya eşine eğlenceli mesaj göndermek isteyenler, bu mesajları arıyor. Öte yandan sevgililer bu mesajları SMS, Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp gibi sosyal platformlardan birbirlerine gönderiyorlar. Peki Komik Sevgililer günü sözleri nelerdir?
 
KOMİK SEVGİLİLER GÜNÜ SÖZLERİ
 
Komik sevgililer günü sözleri ile eşinizi veya sevgilinizi gülümsetebilirsiniz. İşte komik 14 şubat mesajları.. Sizler için derledik.
 
Sevgililer günü yaklaşıyormuş. Millette bir telaş, bir heyecan… Yalnızlığın en büyük avantajı bu işte… Kafan rahat.
 
Karar verdim, 14 Şubat’ta bizim asansöre hediye alacam. 10 senedir çıkıyoruz birbirimizi hiç kırmadık.
 
14 Şubat gelmesin; Şubat 13 çeksin, geri kalan 15 gün Mart’a eklensin. Bana hayrı yok, bari kediler bayram etsin.
 
14 Şubat’ta çalışabilecek günübirlikçi ‘’Sevgili’’ aranıyor. Yemek + Sinema + Çiçek + Kahve + Akşam eve servis…
 
Milyonlarca yalnıza sesleniyorum, bir gün için şu ara pişman olacağınız şeyler yapmayın, bunun 15 Şubat’ı da var.
 
Flaş Flaş Flaş! 14 Şubat Sevgililer Günü Hafta içi olması sebebiyle 30 Şubat’a ertelenmiştir. Tüm sevgililere duyurulur.
 
14 Şubat’ta el ele tutuşan sevgilileri zabıtaların toplayacağını biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz çünkü kıskançlıktan ben uydurdum.
 
14 Şubat yaklaşıyor ne para var ne pul ne yapacağım derken aklıma geldi, zaten benim sevgilim yok. En iyi kalkıp çay koyum.
 
Yörsan, sevgililer günü pekguzelsozler.com için kalp şeklinde kaşar yapmış, Allah’ım sen o hediyeyi veren adamın beyninden, alan kadının da şerrinden dünyayı koru.
 
Aşk elmayı yemekle başlar, ayvayı yemekle biter.
 
14 Şubat kuyumcuları kalkındırma günü.
 
Sevgililer günü gelse de, üzerine bir soğuk su içsek.
 
Sevgililer günü hediyeme sevgili almam lazım.
 
Kasım’da aşk başkaysa; sevgililer günü neden Şubat’ta?
 
Sevgililer günü iptal! Şaka şaka yine yalnızım da!
 
14 Şubat sevgililer günü için eleman alımı başlamıştır, bilginize.
 
Deliye her gün sevgililer günü. Seni deli gibi seven delin.
 
14 Şubat’ta sevgilinizi şaşırtmak mı istiyorsunuz? Ona değil bana hediye alın.
 
Sevgi neydi? Sevgi emekti. O halde 14 Şubat emekliler günüdür bence.
 
Duydun mu sevgililer günüymüş. Niye ki artık gençler günlük mü seviyorlarmış?
 
Sevgililer günü var da yalnızlar günü niye yok? Biz daha kalabalığız bence.
 
Bence sevgililer günü 29 Şubat olsun. Biz de öküz değiliz herhalde, 4 yılda bir sevgili buluruz artık.
 
14 Şubat’ta eski sevgilime Kandil mesajı atacağım, aşka gelmedi uyuz belki imana gelir.
 
SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARININ SEVGİLİLERİ
 
14 şubat sevgililer gününde akıllara son yılların en güzel aşk hikayelerinden birisini anlatan Sen Anlat Karadeniz dizisi geliyor. Peki sen anlat karadeniz dizisi oyuncularının gerçek sevgilileri kim?
 
Gözde Kansu
Sevgilisi Engin Tozok
 
Öykü Gürman
Sevgilisi Fatih İçmeli
 
Cem Anıl Kenar
Sevgilisi yok
 
Belfu Benian
Sevgilisinin adı bilinmiyor
 
Çağla Özavcı
Sevgilisinin adı bilinmiyor
 
Furkan Aksoy
Sevgilisinin adı bilinmiyor
 
Emre Ön
Sevgilisi Senem Göktürk
 
Mehmet Ali Nuroğlu
Eşi Çiçek Nuroğlu
 
Ulaş Tuna Astepe
Sevgilisi yok
 
İrem Helvacıoğlu
Sevgilisinin adı bilinmiyor
 
SEVGİLİLER GÜNÜ NEDİR, NEDEN KUTLANIR?
 
14 Şubat Sevgililer Günü’ne az bir zaman kaldı. Yıllardır sevgililer arasında büyük bir heyecanla kutlanan 14 Şubat öncesinde insanlar Sevgililer Günü nedir, neden kutlanır? gibi soruların yanıtlarını arıyor. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda “Aziz Valentin Günü” (İngilizce: St. Valentine’s Day) olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır. Valentine Romalı askerlerin evlenmesinin yasak olduğu dönemlerde; gizlice evlenmelerine yardım ettiği için öldürülmüştür. Bu nedenle ölüm tarihi 14 Şubat Sevgililer Günü olarak kutlanır.
 
Sevgililer gününün tarihçesi ise 3. yüzyılda Aziz Valentine’nin gizlice kıydığı nikahlara dayanıyor. M.S. 3. yüzyılda Roma İmparatoru Claudius II, ordusunu güçlendirmek için genç erkeklerin evlenmesini yasaklamıştır. Rivayete göre bu yasağa karşı gelen Aziz Valentine, gizli nikahlar düzenleyerek gençleri evlendirmeye devam etmiştir. İhanetin karşılığını canıyla ödeyen Aziz Valentine M.S. 270 yılında 14 Şubat’ta idam edilmiştir. Bu nedenle her yıl 14 Şubat’ta Sevgililer günü kutlanmaktadır.
 
En komik en eğlenceli sevgililer günü mesajları, 14 Şubat için şimdiden aranmaya başlandı. Sevgililer gününde eşine ve sevgilisine eğlenceli Mesajlar göndermek isteyenler için haberimizde en komik en eğlenceli 14 Şubat sevgililer günü mesaj ve yazılarını derledik.
 
SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI
 
* Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun...
 
* Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
 
* Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.
 
* Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!
 
* Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!
 
*Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!
 
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır… Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.
 
*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!
 
*Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!
 
*Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!
 
*O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini *Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
 
*Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.
 
*Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.
 
*Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!
 
* Verilebilecek en güzel hediyeydi, sevgilerin en yücesine tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanıydı yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi yaşanmışlardan, duyulabilecek en ilk sıcaklık. Ve böylesi bir günde gelmesen de görmesen de sevmesen de en büyük mutluluk, sesini duyabilmek, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana...
 
KISA SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI
 
Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni…
 
Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.
 
Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!
 
Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.
 
Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.
 
Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!
 
Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!
 
Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.
 
Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!
 
Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.
 
Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!
 
Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.
 
Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
 
Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
 
Eskiler der ki; Her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim sende bitti. En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 
Sevgilim, çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin. Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!
 
Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
 
Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!
 
Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.
 
Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
 
Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!
 
O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Etiketler: