Ortadoğu Gazetesi

BIST
101,742
%0,01
USD
5,2890
%-0,26
EUR
5,9970
%-0,10
Altın
227,5550
%0,57
SON DAKİKA

MHP'li Şahin'den 5 bin kişiye mektup

GÜNDEM / 2018-06-22

 MHP'li Şahin'den 5 bin kişiye mektup

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, kaleme aldığı mektubu ilçede 5 bin kişiye göndererek, Cumhur İttifakı ve MHP'ye destek istedi.

 

24 Haziran'da yapılacak seçimler öncesi sahada gerek adaylar, gerekse partililer ile aktif bir şekilde çalışma yürüten MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin, 5 bin kişiye gönderdiği mektupla da seçmenlerin hanelerine kadar girerek Cumhur İttifakı ve MHP'ye destek talep etti.

 

MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin, yazdığı mektupta yaklaşan seçimlerin önemine değinirken oy pusulalarının resimlerini eklediği görsellerle de nasıl oy kullanmaları gerektiği yönünde de bilgilendirdi.

 

Yasin Şahin, kaleme aldığı mektupta şu görüşlere yer verdi:

"Saygıdeğer Sungurlu Hemşerilerim; Malumunuz olduğu üzere Türkiye'miz bu hafta sonu tarihinin en önemli seçimini gerçekleştirecek.

24 Haziran seçimleri ile sadece iktidar seçilmeyecek, yeni bir sisteme geçilmiş olacak. Milliyetçi Hareket Parti'sinin ve Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişimi anında ülkenin bekası için devletinin ve milletinin yanında dimdik durduğunu ve ülkeyi büyük bir kaostan kurtardığını hepimiz bilmekteyiz.

 

Sayın. Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyin 'Önce Ülkem ve Milletin sonra Partim ve Ben' anlayışını bu zor günlerde de ülkemize ışık tutmaktadır.

Saygıdeğer Sungurlu Hemşerilerim; Milliyetçi Hareket Partisi'nin tek düşüncesi memlekettir, böyle de olmaya devam edecektir. Cumhur ittifakı ile yola çıktığımız 24 Haziran seçimlerinde Türkiye sevdalılarının güçlü bir şekilde Türkiye Büyük Millet Meclisinde yer alması için desteğinize ihtiyacımız vardır. Seçim kararı alındığı gün Genel Başkanımız açıkladığı üzere Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Ancak TBMM'de güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisine hiç olunmadığı kadar ihtiyaç vardır.40 milletvekili ile tarih yazan liderimiz Devlet Bahçeli yeni Türkiye'nin inşasında güçlü bir grupla milletimizi 2023 ve 2071 hedeflerine kararlı bir şekilde taşıyacaktır.                                                                                                

Saygıdeğer Sungurlu Hemşerilerim; Bayrağımız bir, bayramımız birdir. Dilimiz bir, dinimiz birdir. Kıblemiz bir, kavlimiz birdir.  Kaderimiz bir, kararımız birdir. Vatanımız bir, varlığımız birdir. Ülkemiz bir, ülkümüz büyüktür. Nitekim başarmaktan başka seçeneğimiz yoktur.

Milliyetçi Hareket Partisi'ni zincire vurmaya çalışanlarla görülecek hesabımız pek çoktur ve bu nedenle 24 Haziran muhkem ve müstesna bir karar anıdır.

Cumhurbaşkanlığı'nda Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekilliğinde ise Cumhur İttifakı içerisinde yer alan Üç Hilal' in altına vuracağınız her mühür, Büyük Türkiye inşasına ekleyeceğiniz bir tuğla olacaktır. Zaman Türk milletinin, zemin Türkiye'nindir, sıra Milliyetçi Ülkücü Hareket'indir. Desteklerinizle, Hizmetse edeceğiz, hakikatse söyleyeceğiz hedefse mutlaka ulaşacağız.

Allah hepimizin yardımcısı olsun. Dualarınıza, desteklerinize talibiz. Saygılarımla."