Ortadoğu Gazetesi

BIST
102,715
%0,57
USD
5,2786
%0,07
EUR
5,9640
%-0,09
Altın
224,2210
%0,69
SON DAKİKA

MHP'li Taşdoğan'dan teşekkür ziyaretleri

GÜNDEM / 2018-07-02

MHP'li Taşdoğan'dan teşekkür ziyaretleri

24 Haziran seçimlerinde MHP Gaziantep Milletvekili seçilen Uzm. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, ilçe ilçe gezerek teşkilatları ve ilçe sakinlerine desteklerinden dolayı teşekkür etti. 

MHP'nin Gaziantep'te gösterdiği başarılı çalışma ile meclise girmeyi başaran Uzm. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, ilçe ilçe, köy köy gezerek teşekkür ziyaretlerinde bulunuyor. Bu çerçevede İslahiye ve Nurdağı MHP Teşkilatlarını ziyaret eden Taşdoğan, daha sonra baba ocağı olan Sakçagözü'nde 2 bin 500 kişiye yemek verdi. Yemek için Sakçagözü'ne giden Taşdoğan'ı vatandaşlar yoğun sevgi gösterileri ile karşıladı. Tek tek vatandaşların elini sıkarak vatandaşların ilgisini geri çevirmeyen Taşdoğan, burada vatandaşlara bir konuşma yaptı. Konuşmasına MHP'ye verdikleri destek için vatandaşlara teşekkür ederek başlayan Taşdoğan, "Hep Gaziantep'in ve Gaziantepli'nin yanında yer alarak, onların sorunlarına çözüm arayan bir politikayla hareket ettik. Dilimiz döndüğü, gücümüz yettiğince de sorunların takipçisi olduk.

 

Şimdi aynı düsturu, mecliste de uygulayacağız. Bana güvenen hemşehrilerimi asla mahcup etmeyip, Gazi şehrimizin meclisteki sesi olacağım. Seçim süreci boyunca bize destek olan tüm partililerimize ve vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Taşdoğan daha sonra baba ocağında babasının elini öperek hayır duasını aldı.