Ortadoğu Gazetesi

BIST
102,715
%0,57
USD
5,2786
%0,07
EUR
5,9640
%-0,09
Altın
224,2210
%0,69
SON DAKİKA

MHP'li Yurdabak: Cumhur İttifakı dosta güven düşmana korku verdi

GÜNDEM / 2018-06-21

MHP'li Yurdabak: Cumhur İttifakı dosta güven düşmana korku verdi

MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Fazlı Yurdabak, gittiği her yerde Cumhur ittifakını anlatıp, Milliyetçi Hareket Partisi'ne ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'a destek istiyor.

Sahada seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Fazlı Yurdabak, Avcılar ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Partiye üye kaydı da yapan Yurdabak, MHP ile AK Parti arasında yapılan Cumhur İttifakı'nın sadece seçim ittifakı olmadığına dikkat çekerek, "Cumhur İttifakı Türk milletini bir birine kenetledi. Dosta güven, düşmana korku verdi. Türkiye tek yumruk olup hainlerin tepesine balyoz gibi indi" dedi.

Kendisi de aynı zamanda işadamı ve akademisyen olan MHP İstanbul 3. Bölge  Milletvekili Adayı Fazlı Yurdabak, Avcılar'da kurulan MHP seçim standında partisinin seçim beyannamesini anlatarak vatandaşlardan destek istedi.

İstanbul üçüncü bölgenin tüm ilçelerini dolaştığını ve Cumhur İttifakı'nın büyük destek gördüğünü kaydeden Yurdabak, "Vatandaşımız ülkenin gündemini ve durumunu çok iyi biliyor. O yüzden de Cumhur İttifakına tam destek veriyor. Bu bölgenin insanı olarak tüm ilçe ve mahallelerimizi geziyorum. Sıkmadık el adım atmadık yer bırakmıyoruz. 24 Haziran seçimleri ülke kaderi için çok önemli. Vatandaşın teveccühü bizleri mutlu ediyor" dedi.