Ortadoğu Gazetesi

BIST
99,835
%0,00
USD
5,5860
%-2,99
EUR
6,3194
%-2,99
Altın
236,8170
%-2,70

MHP’li Esen: Makyajcı ve rantçı olmayacağız

YEREL YÖNETİMLER / 2019-03-14

 MHP’li Esen: Makyajcı ve rantçı olmayacağız

MHP Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen, makyajcı ve rantçı bir belediye başkanı olmayacağını ifade ederken, “Söz veriyorum ihale talanına asla ama asla müsaade etmeyeceğim” dedi. 
 
“MADDEN VE MANEN YORULMUŞLAR”
 
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Çankırı mitinginde konuşan Esen, Çankırı için artık değişim zamanı geldiğini ifade ederek, “Mevcut yönetimin Emir Karatekin hazretlerinden miras olan bu güzel şehri yönetecek ne gücü, ne iradesi nede vizyonu kalmıştır. Sizlerde Görüyorsunuz ki Çankırı’mızın 15 yılı tutulamayan sözler, gerçekleştirilemeyen taahhütlerle heba edilmiştir. Altını çizerek ifade ediyorum madden ve manen yorulmuş mevcut yönetimin değişimi kaçınılmaz hale gelmiştir” dedi.
Çankırı’nın sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade eden Esen, çevreye duyarlı, mimari estetiğe önem veren, tarihi ve kültürel mirası koruyacak, üretken bir belediyecilik anlayışının hakim olacağını anlattı.
 
 “Bozkurt Hakkı ve Yapraklı Seninle Gurur Duyuyor” sloganlarıyla sözleri sık sık bölünen Esen, birlik beraberlik mesajları verdiği konuşmasını şöyle tamamladı:
 
“Buradan açık yüreklilikle sizlere şu sözü veriyorum makyajcı, rantçı ve ihale talanına asla ama asla müsaade etmeyeceğim. Bu duygu ve düşüncelerle sizlere peygamber efendimizin birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır sözünü hatırlatarak en kalbi duygularımla hepinizi ayrı ayrı selamlıyorum. Allaha Emanet Olun. Allah Yar ve Yardımcımız Olsun. Ne Mutlu Türküm” 

Etiketler: