Ortadoğu Gazetesi

BIST
102,715
%0,57
USD
5,2789
%0,06
EUR
5,9649
%-0,08
Altın
224,1720
%0,67
SON DAKİKA

Online oyunlar

BİLİM-TEKNOLOJİ / 2014-04-19

Online oyunlar

Onlarca kategori ve sayısız oyun seçeneğine ulaşabileceğiniz tek adresin oyunindir.gen.tr olduğunu biliyor musunuz? Siz de arzu ettiğiniz favori oyunlarınıza bu adresten erişebilir ve vakit kaybetmeden indirebilirsiniz. Üstelik tüm oyunların ücretsiz ve de güvenilir yapımlar olduğu bu sitede ilginizi çekecek birçok oyun ile karşılaşacaksınız. Bazen ilk defa gördüğünüz bir oyunun büyüsüne kapılacak, bazen de özlem duyduğunuz oyunları sırf nostalji olsun diye indireceksiniz.

online oyunlar

İlginizi çeken oyunu indirmek istediğinizde yapacağınız ilk şey oyun indir diyerek başlamak oluyor. Oyun indir kelimesi ile pek çok oyuna ve yüzlerce siteye ulaşabiliyorsunuz. Fakat sizin için önemli olan elbette ki bu değil. Yüzlerce sonuç arasından en doğru olanı bulmanızda sizlere yardımcı olacak en doğru adres yine www.oyunindir.gen.tr olacaktır. Bilgisayarınız için tehdit oluşturan sitelerin karşısında tek başına güvenilir bir adres olarak duran bu site, tamamen yasal oyun seçenekleriyle oyun severlerden tam not almış durumda.

Aynı siteden günümüzde en çok oynanan online oyunlara ulaşmak hiç olmadığı kadar kolay. En popüler online oyunlar, bu adreste sizleri bekliyor. İşte burası, sırf online oyunlar için bile sürekli takip edebileceğiniz harika bir site.

android oyun indir Üstelik bu siteden indirebileceğiniz oyunlar, yalnızca PC platformuyla sınırlı değil. Android telefonlarınız için de pek çok seçenek bulabileceksiniz. Bunun için site içinde yer alan arama bölmesine android oyun indir şeklinde bir cümle girebilirsiniz. Android oyun indir aramasının sonuçları ise telefondan oyun oynamayı seven kişiler için eşsiz seçenekler sunuyor. Android platformunda çalışan en güzel ve özel oyunlara bu şekilde kolaylıkla sahip olabilirsiniz.