Ortadoğu Gazetesi

BIST
99,677
%1,76
USD
5,3415
%0,09
EUR
6,0740
%0,22
Altın
220,7090
%0,74
SON DAKİKA

Polis özel ekip kurdu Melisa'dan haber geldi

GÜNDEM / 2018-09-10

Polis özel ekip kurdu Melisa'dan haber geldi

Çorum’da ailesiyle çıktığı alışveriş sonrası aniden ortadan kaybolan Melisa Ü. (11), polis ekiplerince oluşturulan özel ekip tarafından Ankara’da bulunup ailesine teslim edildi.
 
 
 
 
Kentte, 3 gün önce alışveriş sırasında aniden kaybolan Melisa Ü. için ailesi polise başvurdu, çocuklarının bulunması için yardım istedi. Ailenin başvurusu üzerine harekete geçen polis ekipleri özel ekip oluşturdu, ailenin alışverişte bulunduğu alanlar başta olmak üzere çevrede birçok MOBESE ile iş yerlerine ait güvenlik kameralarını da incelemeye aldı.
 
Yapılan incelemelerde sonuç alamayan özel ekip, kayıp kızın sosyal medya hesabını da inceledi. Ekipler, sosyal medyada yaptıkları incelemede kayıp kızın kent dışına çıktığını tespit etti, aramalarını bu yönde yoğunlaştırdı.
 
 
PARKTA TEK BAŞINA OTURURKEN BULUNDU
 
Kaybolan Melisa’nın sosyal medyadaki F.Y. isimli kız arkadaşıyla buluşabileceğini ön gören özel ekip, bunun üzerine Ankara’ya gitti. F.Y.’nin adresine giden ve burada kayıp kızı bulamayan özel ekip, ev çevresinde de aramalarını sürdürdü. Yapılan aramalarda kayıp kız, Yenimahalle’de bir parkta tek başına otururken bulundu.
 
 
ARKADAŞINA SÜRPRİZ YAPMAK İÇİN GİTMİŞ
 
 
Ekipler, parkta buldukları çocuğu Çoruma getirip yapılan işlemler sonrası ailesine teslim etti. Melisa Ü.’nün tanımadığı bir kişinin aracıyla gittiği Ankara’da arkadaşlarına süpriz yapmak istediği öğrenildi. Küçük kızın ailesi, polis yetkililerine gösterdikleri özveri için de teşekkür etti.