Ortadoğu Gazetesi

BIST
101,742
%0,01
USD
5,2841
%0,06
EUR
5,9974
%0,09
Altın
227,6810
%0,62
SON DAKİKA

Site Yönetimi Yazılımı

BİLİM-TEKNOLOJİ / 2015-12-14

Site Yönetimi Yazılımı

Büyük sitelerdeki yönetim anlayışı, gün geçtikçe yılan hikayesine dönmekle birlikte, insanlara ulaşmak ve sorunlarınızı belirtip, ihtiyaç olan durumlardaki yaptırımları uygulamanızda oldukça zorlaşacaktır. Eskilere baktığımız zaman, yalnızca 20 daireli apartmanlar boy gösterirken, yeniçağda bu sayı 100’ün çok üzerinde bir rakamlara erişmektedir. Yani 100 dairelik bir site, insanların; özellikle yönetici konumunda olanların daha fazla efor sarf etmesi anlamına gelecektir.

Ancak, Kolay Site Yönetim Yazılımı; oldukça basit bir kullanım sunmasıyla birlikte gelen kaliteyle, istediğiniz en az eforla, çok fazla iş halletmenize ve takip sağlamanıza olanaklar sağlamaktadır. Tek bir site üzerinden giriş yapacağınız kullanıcı panelinizde, tüm bilgilere ve istediğiniz tüm kolaylıklara ulaşabileceksiniz.

Kolay site yönetimi yazılımı, sitedeki aktivitelerin not alındığı, sizlere zamanlı olarak uyarılarda bulunabilecek ve bu notlara ise, istediğiniz zaman erişebileceğiniz bir yapay zeka konumunda olacaktır. Kaliteli bir işçilikle sizler için hazırlanan bu sistem, çoğu zaman kaybından sizi kurtaracaktır.

Aidat toplamak bazen insanlar için oldukça sıkıcı ve diğer komşulara ulaşamamanın da verdiği bir stres haline ulaşabilir. Bunun önüne geçmek için kullanacağınız sistemimizde, sanal postla birlikte otomatik ödeme talimatı gibi kesin çözümleri kullanarak, sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Bunun yanı sıra, online site yönetim sistemiyle birlikte, kira ödemeleri, fatura ödemeleri gibi bahsi geçen tüm konularda serilik ve kaliteli işçilikle işlenmiş bir hizmet alacaksınız. Eşi benzeri olmayan bir sisteme adım atmak içi fazla beklemeyin.

Site yönetimi yazılımına ulaşmak için : www.onlineyonetim.com.tr