Ortadoğu Gazetesi

BIST
102,715
%0,57
USD
5,2786
%0,07
EUR
5,9640
%-0,09
Altın
224,2210
%0,69
SON DAKİKA

"Yeni ve güçlü Türkiye için çalışıyoruz"

GÜNDEM / 2018-06-18

"Yeni ve güçlü Türkiye için çalışıyoruz"

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Antalya il yönetim kurulu üyeleri, Kepez İlçe Teşkilatı Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kepez Meclis Üyeleri ve Partili gönüllüler ile birlikte Kepez'in üçgen Mahallesinde secim çalışması yapan heyetle birlikte Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul ve Milletvekili adayı Kürşat Tatar, esnaflarla ve alışveriş yapan vatandaşlarla buluştu. 

 
 
Parlamento ve cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında bilgi veren ve MHP'nin politikalarını anlatan Milletvekili Yurdakul; "Yeni dönemde güçlü ve hızlı kararlar alabilen hükumetin Türk Milletinin güvenliği, huzuru ve refahı için dinamik bir yapılanma ile çözüm sunan bir yapıya kavuşacağını göreceğiz" dedi. 
 
 
Hava sıcaklıklarının çalışmaları etkileyip etkilemediği sorulan Yurdakul; "Ne sıcaklık, ne başka faktörler, Milliyetçi Hareket Partisi'nin ve yarım yüzyıllık davamızın karşısına bir engel olarak çıkamaz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak kökleri, metrelerce suyun altında olan büyük bir buz dağı gibiyiz. Bizi sadece buzdağının göründüğü kısmıyla değerlendirenler büyük bir yanılgı içindedir. Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü dava Türkiye Cumhuriyeti Devleti gibi ilelebet var olacaktır." dedi.