Ortadoğu Gazetesi

BIST
102,715
%0,57
USD
5,2786
%0,07
EUR
5,9640
%-0,09
Altın
224,2210
%0,69
SON DAKİKA

MHP'li Yurdabak: MHP güçlü olursa Türkiye kazanır

GÜNDEM / 2018-06-20

MHP'li Yurdabak: MHP güçlü olursa Türkiye kazanır

 

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala MHP İstanbul milletvekili Adayı Fazlı Yurdabak, seçim çalışmalarına hız verdi. 

 

Gece gündüz demeden çalışmalara devam eden MHP İstanbul Milletvekili Adayı Fazlı Yurdabak, İstanbul üçüncü bölgede çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadı. Yurdabak, gördüğü ilgiden memnuniyet duyduğunu da ifade etti. 

 

Sabah erken saatlerde seçim çalışmasına başlayan Yurdabak, vatandaşlardan Cumhur ittifakına ve MHP'ye destek istedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi'ne vatandaşların büyük bir teveccüh gösterdiğini belirten Fazlı Yurdabak, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin ortaya koyduğu vizyon çerçevesinde Türkiye'nin nefes aldığını belirterek, "Büyük Türk Milleti 15 Temmuz'da yaşadığımız darbe teşebbüsü karşısında dik duran ve anında tepki gösteren Genel Başkanımızı her defasında takdir ettiklerini ifade ediyorlar.

Ancak bu takdir aynı zamanda sandıkta da göstermeleri gerekir. Beklentimiz ve temennimiz bu yöndedir. Gittiğimiz ve görüştüğümüz insanlar oylarını; Cumhurbaşkanlığında Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, parlamento seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisi'ne vereceklerini ifade ediyorlar. Bu bizim açımızdan doğru ve isabetli bir yaklaşımdır. Milliyetçi Hareket Partisi mecliste güçlü olursa Türkiye daha da güçlü olur.' dedi.