Ortadoğu Gazetesi

BIST
101,729
%-0,96
USD
5,3063
%0,53
EUR
6,0082
%0,76
Altın
226,1570
%0,86
SON DAKİKA

CEMAL ENGİNYURT YEMİN EDER ETMEZ ORDU'YA DÖNDÜ

GÜNDEM / 2018-07-11

CEMAL ENGİNYURT YEMİN EDER ETMEZ ORDU'YA DÖNDÜ

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, TBMM'de yemin töreninin hemen ardından memleketi Ordu'ya dönerek teşekkür turlarına başladı. Sadece seçim dönemlerinde değil her zaman halkın içinde olacağım diyen Enginyurt geleneği bozmadı ve akşam geldiği Ankara'dan ayağının tozu ile teşekkür gezilerine başladı.

 

 

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak ve beraberindeki heyet bugün (10 Temmuz 2018) saat 10:00'da Kumru ilçemize vatandaşlarla buluştu. MHP Kumru İlçe Başkanı Caner Gürgezoğlu ve yönetim kurulu organizesi ile kahvaltı programında vatandaşlarla buluşan Milletvekili Cemal Enginyurt bir teşekkür konuşması yaptı.

Ardından Kumru ilçesinde esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet eden Enginyurt, Kumru halkına gösterdikleri teveccüh için teşekkür ederken, kendilerini temsil noktasında mahcup etmemek için elinden ne geliyorsa yapacağının sözünü verdi.

 

Ardından Korgan ilçesine geçen Enginyurt ve beraberindeki heyet önce Tepealan ve Belalan mahallelerine uğradı. Buralarda da kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Enginyurt, halka hitaben bir konuşma yaptı. Konuşmasında oy veren vermeyen herkesten Allah razı olsun diyerek, artık sadece bizlere oy verenlerin değil, veren vermeyen herkesin milletvekiliyiz, hepinizin başımın üstünde yeri var dedi.

Teşekkür gezilerinin Ordu'nun tüm ilçelerini kapsayacak şekilde devam edeceğini belirten Enginyurt 11 Temmuz günü de Akkuş'tan başlayarak tüm ilçeleri teker teker gezeceğini, hem vatandaşımıza teşekkürümüzü sunarken, hem de sorunlarını yerinde tespit edeceklerini belirtti.