Ortadoğu Gazetesi

BIST
102,494
%0,00
USD
5,3181
%0,04
EUR
6,0326
%-0,09
Altın
226,5960
%-1,20
SON DAKİKA

Vanilya ile vücudunuzda sonbahar esintisi

KADIN / 2018-10-01

Vanilya ile vücudunuzda sonbahar esintisi

Sonbahar farklı kültürlerin çeşitli kutlamaları ve bayramları ile renkleniyor! The Body Shop’un ikonikleşmiş Vanilla Pumpkin Vücut Bakım Serisi ise sonbaharı çağrıştıran kokusuyla Özel Seri olarak geri dönüyor
 
 
 
 
Yılın kutlamalarla dolu sezonu başlıyor. Her kültürün ve ülkenin farklı kutlamaları var. Sezonun en heyecanlılarından biri ise Cadılar Bayramı! Sonbaharın en eğlenceli, aynı zamanda en korkunç bayramı akla hemen balkabaklarını getiriyor.
 
Bu sezonu kutlamak için, The Body Shop’un sınırlı sayıda üretilen Vanilla PumpkinVücut Bakım Serisi sonbaharı çağrıştıran kokusuyla Özel Seri olarak geri dönüyor! Cadılar Bayramı için özel bir tasarımla üretilen seri Vanilla Pumpkin, banyo ve vücut ürünleri lezzetli kokusu ile içinizi ısıtacak.
 
Madagaskar’dan elle toplanmış vanilya özü, kavrulmuş balkabağı çekirdekleri, hintbaklası, fındık ve akçaağaç şurubu içeren 3 ürünlü seri, cildi yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve hızlı bir vücut bakımı sağlar. 
 
Cildi kirlerden yumuşak bir şekilde arındıran zengin köpüklü duş jeli, Vanilla Pumpkin Shower Gel, sabun içermeyen Etiyopya’dan gelen nemlendirici balla zenginleştirilmiştir.
 
Vanilla Pumpkin Body Butter, 24 saat boyunca cildinizi pürüzsüz, yumuşak ve nemli hissettirir. Kamerun’dan gelen zengin, besleyici balmumu, Brezilya’dan soya fasülyesi ve babassu yağı, Gana’dan gelen kakao ve shea yağı, Nikaragua’dan susam tohumu yağı ile cilde gün boyu yoğun nem kazandırır.
 
Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Vanilla Pumpkin Hand Cream, Brezilya’dan soya fasülyesi ve babassu yağı,Gana’dan hafif ve nemlendirici bir shea yağı karışımı ile elleri yumuşatır ve pürüzsüz hale getirir.
 
 
SHOWER GEL VNLLA PMPKN 250ML: 39.90 TL
 
BODY BUTTER VNLLA PMPKN 200ML: 89.90 TL
 
HAND CREAM VNLLA PMPKN 30ML: 32.90 TL