Ortadoğu Gazetesi

BIST
102,494
%0,00
USD
5,3262
%0,18
EUR
6,0425
%0,07
Altın
226,9890
%0,24
SON DAKİKA

Başkan Tuna Tarsus’ta

YEREL YÖNETİMLER / 2019-01-17

Başkan Tuna Tarsus’ta

Cumhur İttifakı adayı Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’ya, Tarsus'tan büyük destek geldi.

Yoğun ilgi ve sevgi

Tarsus’a bağlı Yeniköy, Gömmece, Sanlıca, Keşli, Eminlik, Kuşçular, Emirler, Kuzoluk, Çokak, Çavuşlu, Koçmarlı ve Yanıkkışla Mahallelerini ziyaret eden MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, 7’den 70’e herkesin yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaştı. Başkan Hamit Tuna, bu teveccühe layık olacaklarını söyledi.

Gönül bağı kurmuşuz

Hiçbir zaman popülist siyaset yapmadıklarını belirten Tuna, “11 Eylül tarihinden itibaren Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak çıktığımız bu yolda Mersinimizde bize gösterilen teveccühten çok memnunuz.Bu demek oluyor ki biz insanlarımız ile bir gönül bağı kurmuşuz” diye konuştu.

 

Ülke bütünlüğü için

MHP’nin ülkenin çimentosu olduğunu belirten Tuna, “Genel Başkanımız Bahçeli Bey, 15 Temmuz’daki duruşu ile ülkemizin bu noktada olmasına vesile olan çok önemli bir devlet adamıdır. İttifakın oluşması ülke bütünlüğü içindir. Milletin bekası ve devletimizin devamlılığı noktasında ittifak adayı olmak bizim için de avantajdır” ifadelerini kulandı.

Alkışlarla teşekkür

Mahalle sakinleri de Tuna’ya alkışlarla teşekkür ederek, destek sözü verirken Başkan Tuna da mahalle sakinlerine seslenerek; “İnşallah bizi Belediye Başkanı yaptığınızda bu köylerimizde, ulaşım, mezarlık bakımı, sinekle mücadele ve yol konusunda hiçbir sıkıntı kalmayacaktır. Merkezde ne var ise aynı hizmeti alacaksınız” dedi.