Ortadoğu Gazetesi

BIST
99,835
%-3,45
USD
5,7631
%5,50
EUR
6,5178
%4,74
Altın
244,0100
%6,04

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan çalışmalarını hızlandırdı

YEREL YÖNETİMLER / 2019-03-15

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan çalışmalarını hızlandırdı

Yaklaşan 31 Mart seçimlerine artık geri sayım başlarken MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan´da çalışmalarını hızlandırdı. 

 

Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanlarını ve hastaları ziyaret eden MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Seçim çalışmalarını hastane ziyareti ile devam eden MHP Adayı Sefer Alkan´a vatandaşların ilgisi gün geçtikçe artarak devam ediyor. Vatandaşlar; “Allah´ın izniyle 31 Mart´ta yapılacak olan yerel seçim sonrasında MHP´nin zaferi ile sonuçlanacak. Aksaray´ın hak ettiği hizmeti Sefer Alkan ile bulacak. Bizler inanıyoruz ki; vereceğimiz oylardan asla pişman olmayacağız” ifadesine yer verdiler.
 

“Kararımız Cumhur İttifakı, oyumıuz MHP”
 

Hastane ziyaretinin ardından MHP Adayı Sefer Alkan öncülüğünde MHP´li heyet Cuma namazı çıkışında vatandaşların yoğun teveccühleri ile karşılaştı. Vatandaşlar; “Aksaray´ı gerçekten yönetecek ekip işte bu kadro. Bizler oy vereceğiz. Bizlere gelmeyen, bizleri yok sayan adayları ve de partileri bizlerde sandıkta görmezlikten gelip mührü 3 hilal vuracağız. Kararımız Cumhur İttifakı, oyumıuz Sefer Alkan ile MHP olacak” şeklinde destek verdiler.
“Gönüllere Dokunduk, Mutluyuz”

 

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan ve MHP´li heyet vatandaşlar tarafından gördükler ilgi karşısında mutlu olduklarını ifade ettiler. MHP Adayı Sefer Alkan; “100 günü aşkındır vatandaşlarımız ile hasbihal ederek onlara yapacaklarımızı anlatıyoruz. Bizler söz verdiysek yerine getiririz. Bugün halkında içinde yer alıyorsak, yarında yine halkın içinde olacağız.

Gördüğümüz ilgi ve alaka sonucunda görünüyor ki; bizler gönüllere dokunmuşuz. Bizler seçmenin gönlünde yer almışız. Gönüller bir olmuş MHP diyor” ifadesine yer verdi.
MHP Adayı Sefer Alkan ve MHP´li heyet seçim çalışmalarını sürdürürken, Aksaray Belediyesi tarafından tiyatro salonunun açılışına da katıldılar. MHP Adayı Sefer Alkan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile kısa süre sohbet ettiler. Bakan Varank MHP adayı Sefer Alkan´a başarılar diledi.

 
 

Etiketler: