Ortadoğu Gazetesi

BIST
104,862
%0,26
USD
5,4766
%0,18
EUR
6,2222
%0,35
Altın
230,1810
%0,42

Okulistik Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı - 2019/2020 Okulistik Sonuçları İçin TIKLA

POPÜLER HABERLER / 2019-03-07

Okulistik Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı - 2019/2020 Okulistik Sonuçları İçin TIKLA

Okulistik sınav sonuçları sorgulamak niyetindeyseniz sitemizde bulabilirsiniz. MEB'in öğretim programlarına tam uyumlu olan okulistik, binlerce öğrenci ve ailenin ilgi odağı haline geldi. Öğrenci ve aileler büyük merak içerisinde sınav sonuçlarını sorgulamaya başladı. İşte Okulistik sınav sonuçları sorgulama ekranı ve 2019-2020 Okulistik sınav sonuçları ile ilgili aradığınız her şey.

 
Okulistik sınav sonuçları sorgulama ekranına haberimizden ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden erişilebilen bir eğitim ve öğretim platformu olan okulistik sınavı için öğrenciler 2019-2020 Okulistik sınav sonuçlarını merak etmeye başladı. 2004 yılından beri hizmet veren ve MEB Öğretim Programı ile %100 uyumlu olarak hazırlanan Okulistik, her geçen gün daha gelişiyor. Bu yıl ise öğreciler ve aileleri sınav sonuçları için sabırsızlanıyor. Siz de haberimizden sınav sonuçları ve detayları ile ilgili bilgiler alabilirsiniz İşte Okulistik sınav sonuçları sorgulama ekranı ve 2019-2020 Okulistik sınav sonuçları hakkında yapılan tüm deklarasyonlar. 
 
OKULİSTİK SINAV SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI
 
Matematik, fen, hayat bilgisi, sosyal bilgiler ve İngilizce gibi derslere ait içerikleri barındıran okulistik programına, tüm öğretmenler, öğrenciler ve veliler giriş yapabilir. Akabinde sınav sonuçlarını da takip edebilirler. 
 
OKULİSTİK SINAV SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI...
 
İşte yukarıda verdiğimiz linkten okulistik sınav sonuçlarını bulabilir, konu ile ilgili daha fazla detay öğrenebilirsiniz. 

 

OKULİSTİK DENEME SONUÇLARI

 

 

2004 yılından beri uygulanan ve MEB'e %100 uyumlu olarak çalışan okulistik deneme sonuçları nasıl öğrenilir? İlkokul 1. sınıftan 8. sınıfa kadar yararlanılan okulistik sınav sonuçları nasıl öğrenilir? Özel bir yazılım sayesinde yürütülen bu programı, yine yukarıda verdiğimiz linke tıklayarak öğrenebilir ve hakkında daha fazla detaylara sahip olabilirsiniz. Ve böylece okulistik sınav sonuçları öğrenme 2018 yılından sonra 2019 yılına da geçebilirsiniz. İşte okulistik sınav sonuçları 2019 sonuçları.

 
OKULİSTİK 4. SINIF
 
Öğrencilerin cevapları değerlendirilerek Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Yabancı Dil ile Din K. ve Ahlak B. grubu soruları için verilen doğru cevap ile yanlış cevap sayısı ayrı ayrı belirlenir. Bu gruba yapılan sınavlarda yanlış cevap, doğru cevabı götürmez. Her bir soruyaeşit ağırlık verilir. Sınav puanı her bir soru grubunda öğrencinin doğru yaptığı soruların toplam soru sayısına oranlanması ve bu oranların toplanarak yüzlük sisteme çevrilmesi ile yapılır. Sıralama yapılırken eşit puana sahip öğrenciler, aynı sırada yer alır. Sınav süresi 80 dakikadır.
 
OKULİSTİK 5. SINIF
 
Öğrencilerin cevapları değerlendirilerek Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Yabancı Dil ile Din K. ve Ahlak B. grubu soruları için verilen doğru cevap ile yanlış cevap sayısı ayrı ayrı belirlenir. Bu gruba yapılan sınavlarda yanlış cevap, doğru cevabı götürmez. Her bir soruya eşit ağırlık verilir. Sınav puanı her bir soru grubunda öğrencinin doğru yaptığı soruların toplam soru sayısına oranlanması ve bu oranların toplanarak yüzlük sisteme çevrilmesi ile yapılır. Sıralama yapılırken eşit puana sahip öğrenciler, aynı sırada yer alır. Sınav süresi 90 dakikadır.

Etiketler: