Ortadoğu Gazetesi

BIST
99,835
%-3,45
USD
5,7631
%5,50
EUR
6,5178
%4,74
Altın
244,0100
%6,04

Tertemiz bir cilt için...

KADIN / 2018-10-30

Tertemiz bir cilt için...

Cildimiz gün içerisinde çevreden gelen toz, UV ışınları, serbest radikaller, sebum salgısı gibi nedenlere bağlı olarak kirleniyor. Bu olumsuz etkilere maruz kalan cilt, düzgün ve düzenli bir şekilde temizlenmediğinde yorgun bir görüntünün yanı sıra, ciltte erken yaşlanmaya ve kırışıklıklara neden oluyor. Bununla birlikte ciltte biriken toz ve kir, yağ ve bakteriye dönüşerek sivilce ve siyah nokta oluşumuna yol açıyor.
 
 
 
LR Health & Beauty’nin her cilt tipi için kullanılabilen Aloe Vera Tonik, Aloe Vera Yüz Temizleme Sütü ve Aloe Vera Yumuşak Temizleme Mendilleri günlük cilt temizliğini yaparken, cildinizin tertermiz ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.
 
 
Aloe Vera Yüz Temizleme Sütü, makyajı ve makyaj kalıntılarını nazik bir şekilde derinlemesine temizlerken, özel içeriği sayesinde hassas bir bakım sağlıyor. Suya dayanıklı maskara gibi temizlenmesi zor makyajı bile kolayca çıkarıyor.
 
Alkol içermeyen Aloe Vera Tonik, içerdiği Aloe Vera jel ve yaban gülü özü ile gözenekleri kir ve makyajdan arındırıyor. Ayrıca gözenekleri sıkılaştırarak cildi canlandırıyor, parlamayı kontrol altına alıyor. Yeni gözenek oluşumlarını engellerken cilt dokusundaki dengesizlikleri gideriyor.
 
Aloe Vera Yumuşak Temizleme Mendilleri, cildi derinlemesine temizleyerek kurutmadan makyaj kalıntılarından arındırıyor. Pratik kullanım imkanı sunan ambalajı sayesinde çantanızda da kolayca taşınabiliyor.
 
 
LR Aloe Vera Tonik 200 ml Satış Fiyatı: 52,90 TL
 
 
LR Aloe Vera Yüz Temizleme Sütü 200 ml Satış Fiyatı: 52,90 TL
 
 
LR Aloe Vera Yumuşak Temizleme Mendilleri 25 Adet Satış Fiyatı: 19,90 TL
 

Etiketler: