Çanakkale depremi sonrası Prof. Dr. Naci Görür'den Marmara uyarısı: "En yakın deprem orada olacak" Çanakkale depremi sonrası Prof. Dr. Naci Görür'den Marmara uyarısı: "En yakın deprem orada olacak"

Adana'da bir kişinin boşanma aşamasındaki eşi ve ailesinden 3 kişiyi silahla vurarak öldürdüğü anın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde mahalle sakinlerinin şahsa, "Hakim yapma" diye bağırdığı duyuldu.

ÇOCUĞUNU GÖRMEK İÇİN KAYINBABASININ EVİNE GELDİ

Edinilen bilgiye göre, olay dün merkez Seyhan ilçesi Gülbahçesi Mahallesi 13422. Sokak'ta meydana geldi. Hakim A. ile evli olan Şükran A., şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşinden boşanmaya karar verdi. Ailesinin evinde yaşamaya başlayan Şükran A., bu sırada dünyaya gelen 3 aylık evladı Deniz'i babasına göstermedi. Hakim A., öğle saatlerinde eşi Şükran A. ile görüşmek için kayınbabasının evine geldi.

4 Kisinin Oldugu Damat Katliaminin Goruntuleri 17453071 4253 M

4 KİŞİYİ ÖLDÜRÜP KAÇTI

"Bana çocuğumu neden göstermiyorsun?" diyerek tartışmaya başlayan Hakim A., belindeki tabancasını çıkararak önce eşi Şükran'ı, daha sonra kaynanası Leyla A., kayınbabası Turgut E. ve kayınbiraderi Muhammed E.'ye kurşun yağdırdı. 4 kişi olay yerinde hayatını kaybederken, Hakim A. ise babası Şerif A. ile birlikte bebeğini alarak 81 EM 836 plakalı otomobille olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.

4 Kisinin Oldugu Damat Katliaminin Goruntuleri 17453071 6807 M

CİNAYET ANININ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan Hakim A.'nın cinayeti işlediği anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde mahalle sakinlerinin "Hakim yapma" diye bağırdığı, bu sırada Hakim A.'nın otomobiline gidip silahını doldurup yerde yatan eşine tekrar ateş ettiği görüldü.

Editör: İrem Nur Kaya