Veryansın TV, televizyon programcısı Acun Ilıcalı'nın Adnan Oktar ile birlikte fotoğraf karesini yayınladı. Görselin ardından Ilıcalı ve Oktar ilişkisi gündem oldu.

2018'de yapılan operasyonla Türkiye'nin gündemine yerleşen ve gerçek yüzü ortaya çıkan, 140 journos'taki Kedicik belgeseliyle yaşanılanları tüm ülkenin detaylı şekilde öğrendiği Adnan Oktar Cemaati tartışma konusu olmaya devam ediyor.

ADNAN OKTAR'IN ILICALI HAKKINDA SÖYLEDİKLERİ

Adnan Oktar'ın "Acun Ilıcalı da benim talebemdi. Abisi de. Doktordur abisi. Uzun süre benim yanımda kaldı abisi. Daha eskidir. Acun da 10-15 yıllık talebemdir. O çok yaman bir kerata. Küçük yaşta annesi babası trafik kazasında ölmüştü. Küçük sevimli bir kızı vardı, onu çok severdik" diyerek anlattığı televizyon programcısı Acun Ilıcalı'dan Adnan Oktar itirafı geldi.

"35 SENE ÖNCE"

Gazeteci Enver Aysever'in Youtube kanalına konu olan Acun Ilıcalı şu açıklamalarda bulundu:

"19 yaşındaydım. Annemlerin rahmetli olduğu bir dönem. Bir dönem görüşmüşlüğüm oldu. 35 sene önce. 1 buçuk 2 yıl. Sonra ayrıldım."

"EE YANİ?"

Görüntülerin üzerinden yıllar geçmesine dikkat çeken ünlü televizyoncu gelinen noktada "ee yani?" diyerek yıllarca Adnan Oktar'ı görmediğini söyledi.

Editör: İrem Nur Kaya