Yurt genelinde etkili olan sıcak hava özellikle Adana'da etkisini gösterirken, Seyhan Belediyesi ekipleri sokak sokak anons yaparak vatandaşlardan güneşe ateş etmemelerini istedi.
Belediye, sosyal medya hesabından da şu paylaşımı yaptı:
"Adanamızın meşhur kavurucu sıcakları geldi. Yaniyürükkkkkkk. Vatandaşlarımıza gerekmedikçe saat 11.00-16.00 arasında dışarı çıkmamalarını, kanala girip çimmemelerini ve güneşe ateş etmemelerini önemle rica ederiz”
Editör: Grlyrtts