Destici öyle bir iddiada bulunu ki: Sunucunun gözleri faltaşı gibi açıldı! Destici öyle bir iddiada bulunu ki: Sunucunun gözleri faltaşı gibi açıldı!

Ak Parti Düzce İl Koordinatörü Celal Erdoğan hayatını kaybetti.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Celal Erdoğan'ın vefat haberini şöyle duyurdu;

"AK Parti Düzce İl Koordinatörü, kıymetli dava arkadaşımız Celal Erdoğan'ın vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah"

CELAL ERDOĞAN KİMDİR?

1971 yılında Rize Guneysu'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Rize'de tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi (ITU) Uçak mühendisliği bölümünü 1993 yılında bitirdi. 

Vatani görevini yedek subay olarak II. Hava İkmal Bakım Merkezi - Kayseri'de tamamladı. İş hayatına Otomotiv yan sanayii'nde başladı. 

1998 – 2004 yılları arasında Doğuş Otomotiv`de Satış Sonrası Hizmetlerde çalıştı. 2004 sonrası inşaat sektöründe Harita, İmar, İnşaat (yap-sat) faaliyetleri yürüten şirketi kurdu.

Siyasete  AK Parti'de Ümraniye İlçesi Çekmeköy Beldesi kurucusu ve belde başkan yardımcısı olarak başladı. 1.ve 2. Olağan Kongre dönemlerinde Ümraniye ilçe yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Mali ve İdari İşler Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı ve 3 seçim boyunca SKM Başkanlığı görevlerini yürüttü. 3. Olağan Kongre ile Ümraniye ilçesi İlçe Başkanlığı görevine seçildi. 4.ve 5. Olağan Kongreleri ile İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Evli ve 3 erkek çocuğu babası.