Antalya Alanya Sugözü mahallesi Kütürüp mevkiinde yaşayan 47 yaşındaki Mehmet Aydın, otomobiliyle geçtiğimiz gün kazaya karıştı. Aydın, ardından otomobilini evinin önünde 4 gün bekletti. Aydın, daha sonra vinç yardımıyla iki katlı müstakil evinin çatısından halat ile otomobilini binanın dışına astı. Yaklaşık bir ton ağırlığında 32 yaşında olan otomobili duvarda asılı görenler büyük şaşkınlık yaşadı. 

Otomobil-3

Kız istemeye gitti: Pompalı tüfekle kızın abisini vurdu! Kız istemeye gitti: Pompalı tüfekle kızın abisini vurdu!

Görenleri hayrete düşürecek şekilde duran otomobilinin kazaya karışmadığını iddia eden Aydın, başka araçlara ve duvarlara çarpması sebebiyle otomobilini iple bağlama şeklinde bir ceza verdiğini söyledi.Otomobilin içinde bir şeye ihtiyacı olduğu zaman merdiveni kullandığını dile getiren Aydın, otomobilin kimseye zararının olmadığını belirtti.

Antalya 2Zaman zaman asılı şekildeki otomobilinden müzik dinleyen Aydın, gelen tepkilerle ilgili "Otomobilimle küçüklü kazalara karıştım. Bir ay önce ehliyetim gitti. Arıza kimde diye düşündüm, arıza otomobilimde. O yüzden astım otomobilimi. 4 gündür 200 bin lira karım var" söyelminde bulundu.

Aydın, otomobilini yaklaşık 2 yıl boyunca buradan indirmeyeceğini de sözlerine ekledi.

Editör: Nehir Durdağı