TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ Şanlıurfa'da partililerle bayramlaşma programında "Bu mesajı doğru okumak ve gereklerini de dosdoğru yerine getirmek bizlerin birinci önceliği olacaktır. Ortaya çıkan sonucun sorumluları bizleriz" ifadelerinde bulundu.

Bahçeli 5 yıl sonra yine aynı yerde! Ekrana yansıyan detay ses getirdi Bahçeli 5 yıl sonra yine aynı yerde! Ekrana yansıyan detay ses getirdi

Bekir Bozdağ, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi;

"Ortaya çıkan sonucun sorumluları bizleriz. Bu mesajı doğru okumak ve gereklerini de dosdoğru yerine getirmek bizlerin birinci önceliği olacaktır. Ortaya çıkan sonucun sorumluları bizleriz. Şanlıurfa ve hemşehrilerimiz değildir. O nedenle de biz bu sorumluluk bilinci içerisinde Şanlıurfamızda yeni dönemde partimizin daha da güçlenerek yola devamı için yapılması lazım gelenleri milletimizden de aldığımız mesaj ve uyarı doğrultusunda kararlılıkla yerine getireceğimizden hiçbir hemşehrimizin tereddüdü olmamalıdır."

Editör: Nehir Durdağı