Apple'dan Flaş Güncelleme Kararı

Dünyanın ilk akıllı telefon modellerinden biri olan ve geçtiğimiz günlerde iOS 13 güncellemesiyle bazı kullanıcılarını üzen Iphone, yeni bir güncelleme geliştirerek cihazlarının daha güncel kalmasını sağlayacak

Apple'dan Flaş Güncelleme Kararı

Apple geçtiğimiz günlerde iOS 13 güncellemesini yayınlayarak güncelleme alabilen telefon sayısını sınırlamıştı. Update alamayacak bazı cep telefonlarını da unutmayan Apple, yeni bir güncellemeyi devreye soktu.

iOS 12.4.2 GELİYOR

Telefonlarını her zaman güncel tutmak için uğraşan Apple, 4-5 yaş arası cihazlarda da ilerleyen zamanlarda büyük güncellemeler almaya devam edecek. Apple, uyumsuz olması nedeniyle en son sürüme güncellenmeyen telefonlarını da unutmayarak iOS 12.4.2 güncellemesini devreye sokacak. Ancak iOS 12.4.2, iOS 13'teki tüm iyileştirmeleri ve değişiklikleri içermiyor. 

iOS 12.4.2 güncellemesini alacak cihazlar ise şöyle: Iphone 5, Iphone 6, Iphone 6 Plus, Ipad Mini 2, Ipad Mini 3, Ipad Air. Bu cihazlardan herhangi birini kullanan kullanıcılar, hata düzeltmeleri ve güvenlik açısından cihazlarını son sürüme güncellemeleri gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2019, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER