Ekşi Sözlük çöktü mü? Ekşi Sözlük giremiyorum problemi nedir?

Ekşi Sözlük çöktü mü? Türkiye'nin en büyük sözlüklerinin başında gelen Ekşi Sözlük'e bir süredir ulaşılmıyor. Kullanıcılar ekşi sözlük çöktü mü, ekşi sözlük giremiyorum gibi araştırmalar yapıyor

Ekşi Sözlük çöktü mü? Ekşi Sözlük giremiyorum problemi nedir?

Ekşi Sözlük çöktü mü? Ekşi Sözlük kullanıcılar bir süredir platforma ulaşmakta sıkıntı yaşıyor. Ekşi giriş linkine tıklandıktan sonra "Sitede bir takım yoğunluklar söz konusu uyarısı alınıyor. Konu ile ilgili henüz net bir bilgi yok.

Ekşi Sözlük çöktü mü? 

Türkiye'nin gündemini takip etmek için milyonlarca kişinin kullandığı Ekşi Sözlük'e 1 saattir erişilemiyor. Konu ile ilgili kesin bir bilgi olmasada siteye girmeye çalışanlar, "merhaba. şu an bir olağan dışı yoğunluk yaşanıyor olmalı. bu arada siz ana sayfaya dönüp hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi deneyebilirisiniz. olmadı bir iki dakikaya tekrar deneyin." yazısı ile karşılaşıyor. 

Öte yandan söz konusu durumla ilgili sözlük kurucusu Sedat Kapanoğlu ve CEO Başak Purut'tan herhangi bir açıklama yapılmadı. Ekşi Sözlük'e neden ulaşılmadığıyla ilgili açıklama yapılması takdirde haberimizde olacak. 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER