İnternet kafeler pandemide kripto para madenine dönüştü

Kovid-19 salgınıyla kapanan internet kafeler kripto para madenciliğine yönelmeye başladı. Vietnam’da başlayan madencilik atılımının Türkiye’deki internet kafelere de sıçraması bekleniyor

İnternet kafeler pandemide kripto para madenine dönüştü

Bir dönem dolu dolu her türlü oyun heyecanının yaşandığı internet kafeler salgının yayılmaması adına kapatıldı ve sessizliğe büründü.

Önemli yatırımlar yaparak internet kafe açan işletmeciler haliyle büyük sıkıntıya girmiş durumda. Bununla birlikte tam bir sistemin olması kripto para madenciliği fırsatını yaratıyor. Vietnam’da Star Computer adlı internet kafe elindeki sistemleri kripto para madenciliğine dönüştürmüş ve oldukça iyi gelirler elde etmeye başlamış.

KRİPTO DÖNÜŞÜME KATILMA ÇAĞRISI

‘Donanımhaber’de yer alan araştırmaya göre, asıl olarak bilgisayar sistemleri satıcısı olan internet kafe sahibi ayrıca önemli miktarda RTX 3080 ekran kartını da stoğa almış. Satıcı diğer kafe sahiplerine de çağrı yaparak kripto dönüşüme katılmalarını istiyor ve ücretsiz olarak yardım edecek.

Dünyada sayısız internet kafe var ve kripto paraların patlama yaptığı bu dönemde madenciliğe girişmek iyi bir fırsat olabilir. Böylece kapalı kalsa dahi dükkan içerisinde sürekli bir gelir elde etme sistemi çalışıyor olacak.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 21:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER