Konya Ereğli’nin güçlü sesi

Güçlü bir yerel medyanın bölgesine ne kadar büyük katkılar sağlayabileceği geçmişte defalarca kez kanıtlanmıştır

Konya Ereğli’nin güçlü sesi

Bir yerel haber sitesini ana akım medya sitelerinden ayıran en önemli nokta yayın yaptığı bölgenin sorunlarını dile getirmesi ve bu problemlere çözüm arayışı içinde olmasıdır. Yerel medya siteleri sayesinde ulusal çapta yayın yapan haber ve gazete sitelerinde kendisine yer bulamayan bölgesel haberler okurlarla buluşma şansına sahip olurlar. Güçlü bir yerel medyanın bölgesine ne kadar büyük katkılar sağlayabileceği geçmişte defalarca kez kanıtlanmıştır. Görünen o ki önümüzdeki yıllarda yerel haber sitelerinin medyada oynadığı rol daha da önemli bir hale gelecek ve bu sitelere olan ilgi katlanarak artacak.

Konya Ereğli’nin Güçlü ve Tarafsız Sesi

Günümüzün değişen habercilik anlayışı ile birlikte yerel haber kaynaklarının önemi bir kat daha artmıştır. Ana akım sitelerin her gün yüzlerce haberi takip edilmesi imkânsız bir şekilde paylaşması yerel haber sitelerine olan ihtiyacı daha da arttırmıştır. Ereğli Metro sitesi de bir Konya Ereğli Haber sitesi olarak büyük bir memnuniyetle bölgesine hizmet etmektedir.

Konya’nın medyadaki en güçlü seslerinden biri olan Ereğli Metro’da ağırlıklı olarak Ereğli haberleri yer almaktadır. Bölgede yaşanan önemli gelişmelerin anlık olarak yansıdığı sitede Konya ilçelerinde yaşanan olayların yanı sıra Türkiye ve Dünya’da yaşanan en önemli gelişmeler de hızlı bir şekilde okurlara sunulmaktadır. Ereğli Metro aracılığıyla gerek gurbette yaşayan gerekse memleketlerinde yaşamaya devam eden Konyalılar 7 gün 24 saat ister bilgisayardan ister cep telefonu ya da tabletlerinden memleketlerinde yaşanan son dakika haberlerini kesintisiz olarak takip edebilmektedir.

Konya Bölgesinin Bir Numaralı Yerel Haber Sitesi

Ereğli haber sitesinde ayrıca Konya’nın güzide ilçeleri Emirgazi, Beyşehir, Ayrancı, Halkapınar ve Karapınar’da meydana gelen olayları da haberleştirilmektedir ve söz konusu haberler ilgili kategorilerden rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Yurt haberleriyle sınırlı kalmayan sitede spor, yaşam, teknoloji ve finans gibi ihtiyaç duyabileceğiniz ve merak edebileceğiniz her konu hakkında en son gelişmelere yer verilmektedir. Sitenin değerli köşe yazarları ise Ereğli hakkında önemli bilgiler paylaşmakta ve güncel konuları dile getirmektedir.

4 yıl gibi bir sürede bölgenin önemli ve değerli haber sitelerinden biri haline gelen Ereğli Metro, alanında uzman deneyimli kadrosu ve elbette kıymetli okurlarının destekleriyle gün geçtikçe daha da güçlenmekte ve Konya Ereğli’nin sesinin ana akım medyada daha gür çıkmasında ön ayak olmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER