Teknoloji Devi Xiaomi'den Şaşırtan Yeni Ürün!

Akıllı telefon teknolojisinde son dönemlerde diğer markalardan sıyrılıp en büyük 4. Marka haline gelen Xiaomi bir yandan ürünlerini geliştirirken, diğer yandan yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor

Teknoloji Devi Xiaomi'den Şaşırtan Yeni Ürün!

Akıllı telefon teknolojisinde son dönemlerde diğer markalardan sıyrılıp en büyük 4. Marka haline gelen Xiaomi bir yandan ürünlerini geliştirirken, diğer yandan yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor. Xiaomi, “8HMilan” isimli akıllı bir yatak üretti. Sesle kontrol edilebilen yatak, uyku pozisyonuna göre şekil alabiliyor. Elektronik cihazların hayatımızın her köşesine nüfus ettiği şu dönemler için bile oldukça alternatif gözüken ürün Çin’de organize edilen bir etkinlikte tüketicilere tanıtıldı.

BİN KİLO TAŞIYABİLİR

5 farklı uyku haline göre programlanan yatak; düz, horlama önleme, okuma, TV izleme ve sıfır yer çekimi seçeneklerini barındırıyor. Sesle istenilen ayara getirilen yatağın eğimi manüel bir şekilde de hallediliyor. Tabii ki elektrikli bir cihaz olan yatağın, standart yataklara göre ne kadar sağlam olduğu ve iskeletini oluşturan hammadde merak ediliyor. Xiaomi’nin akıllı yatağı, cam elyaf ve çeliğin karışımından elde edildiğinden düzenli yapılacak açı değişikleriyle meydana gelecek hasarı azaltıyor, 1000 kilograma kadar da ağırlık taşıyabiliyor. 3 Aralık tarihiyle satışa sunulacak yatağın piyasa fiyatı ise 285 dolar (1.650 TL + vergiler) olacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER