Türk markası Togg'un en çok beğenilen rengi açıklandı

Türkiye'nin yerli ve milli otobili Togg'un en beğenilen rengi sosyal medya üzerinden yapılan ve 500 bin kişinin katıldığı anketle seçildi. Renklerini Türkiye'nin dört bir yanından alan Togg'un en beğenilen rengi 'Kapadokya' oldu.

Türk markası Togg'un en çok  beğenilen rengi açıklandı

Türkiye'nin yerli otomobili Togg 29 Ekim'de görkemli bir açılış ile banttan indi. Otomobil banttan inmeden önce Togg'un renkleri ortaya çıkmıştı. Yapılan oylamada favori Togg rengi belli oldu.

Togg'un Gemlik'teki fabrikası geçtiğimiz günlerde Başkan Erdoğan tarafından açılmıştı. Türkiye'nin Otomobili Togg, C-SUV'ların en çok beğenilen renginin Kapadokya olduğunu açıkladı.

...

Togg'dan yapılan açıklamada, ''Sizlerden gelen 500.000'den fazla yorum ve etkileşimi inceledik. Renk anketimizin birincisi Kapadokya oldu. Sosyal medya hesaplarımızdan anketimize katılan herkese teşekkür ederiz.'' denildi.

...

Diğer Togg renkleri şöyle:

...

...

...

...

...

Togg'un seri üretiminin yapılacağı Gemlik Kampüsü 29 Ekim'de açılmıştı. İlk Togg siparişini veren kişi olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte 'Anadolu' renginde karar kılmıştı.

...

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2022, 21:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER