Twitter Yeni Özelliğini Duyurdu!

Twitter yeni bir özelliğini kullanıcılarına duyurdu. Bundan böyle kullanıcılar gönderilerine yapılan yorumları gizleyebilecek

Twitter Yeni Özelliğini Duyurdu!

Twitter yeni bir özelliğini kullanıcılarına duyurdu. Bundan böyle kullanıcılar gönderilerine yapılan yorumları gizleyebilecek. Paylaşımdan alakasız yapılan yorumlar ya da küfür, hareket içeren yorumların gizlenmesi birçok Twitter kullanıcısını sevindirdi.

KULLANICI SOHBETİ YÖNETEBİLECEK

Türkiye'de de milyonlarca kullanıcısı bulunan Twitter'dan yapılan açıklama ise şöyle: "Başlattığınız sohbetlerde daha fazla kontrol sahibi olmanız için tweet’lerinize verilen cevapları saklama seçeneğini test ettik. Öğrendik ki bu özellik sohbetlerinizi yönetme şeklinize yeni bir soluk getirecek. Bugünden itibaren bunu dünyadaki herkesin kullanımına açık hale getiriyoruz." 

Yanıtların görünmesini istemeyen kullanıcılar sakladıkları yorumları, tweet'te görünen gri butona basıp görebilecek. Kullanıcılar, başlatılan sohbetler üzerinde daha fazla kontrolü bulunacak.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 12:59

İrem Nur Kaya

İrem Nur Kaya, 1995 yılında doğdu. Elazığ Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdi. Bu süre zarfında diksiyon, haber yazma ve yeni nesil gazetecilik eğitimlerini aldı. Stajını Basın İlan Kurumu'nda Halkla iİişkiler Personeli olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER