İnci Taneleri dizisiyle tekrar ekranlara dönüş yapan Yılmaz Erdoğan özel hayatıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. Cansu Taşkın ile 2 yıldır ilişki yaşadığı ileri sürülen ve art arda fotoğrafları ve videosu yayınlanan Erdoğan günler sonra sessizliğini bozdu.

Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı ehliyetini kaptırdı Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı ehliyetini kaptırdı

Cansu Taşkın ve kardeşi Elif  Vurgun'a dava açacağı iddia edilen Yılmaz Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Geçtiğimiz yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki 'garip' bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum. Sevgilerimle..." dedi.

Ylmzerdoğan

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz haftalarda Pınar Kerimoğlu'nun programına konuk olan Cansu Taşkın, "Bu olaylar gerçek mi bir aşk var mı aranızda?" sorusu üzerine Yılmaz Erdoğan ile ilişki yaşadığını itiraf ederek "Gerçek... Haberler doğru. Hiçbir zaman özel hayatımı konuşmadım konuşmamaya da devam. Bunu sosyal medyada ön planda tutmadım. Evet doğru hani haberler, sorduğun için söyleyeyim. Yani sonuç olarak biz kötü bir şey yapmadık arkadaşlar bu çok normal değil mi? Çok girmek istemiyorum o konulara, benim için çok değerli bir insan" demişti.

Cansu Taşkın'ın kardeşi Elif Vurgun da Instagram hesabından  ablası ve Yılmaz Erdoğan'ın fotoğraf ve videosunu paylaşmıştı. Videoda Erdoğan'ın Taşkın'ı dudağından öptüğü görülmüştü.

Editör: Nehir Durdağı