CHP’Lİ ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE KAYYUM YOLU GÖZÜKTÜ…

CHP Adana Büyükşehir belediyesinde yeni bir skandala daha imza atıldı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP içerisinde bu tür belediye başkanları istemiyorum demesine rağmen CHP’li Adana Millet vekili villasının 1 milyondan 6 milyon TL’ye yükselttiği ortaya çıktı.

Adana Büyükşehir belediyesi geçtiğimiz günlerde bir park açılışı gerçekleştirdi. Bu park 10 dönüm arazi üzerine yapılmış sözde Adanalı hemşerileri için açılışını gerçekleştirdi. Neden söz de diyoruz çünkü yapılan 10 dönüm arazi üzerine yapılan park Adana Büyükşehir belediye başkanı Zeydan Karalar’ın villasının önüne yapıldığı ortaya çıktı…!

Adana’nın yoksul mahalelerinde kentleşme yapı problemleri, içme suyu alt yapı problemleri günden güne artarak devam ederken Villasının önüne 10 dönüm üzerine park yapmanın neresi hangi vatandaşlara hizmet ?

Zeydan Karalar’ın kaldığı muhitteki özel vatandaşlarına mı ? 

Yoksa Adana’nın sokaklarında şırdan yiyecek parayı zor bulan vatandaşlarımıza mı ? 

İki yüzlülüğünüz paçalarınızdan akmış ayaklarımıza kadar geçmişken bir de pişkin pişkin "Çukurova'ya fark katacak"  diyerek duyurusunu yapıyor…!

Peki kim bu başkan ? 

CHP’li Adana büyükşehir başkanı…! 

Şimdi birileri de çıkıp deseki ; ‘’yakın çevrenizde kamu arazilerine çöküntü olanlar var mı ? ‘’ Ajansımıza bize bu tarz ihbarlar geliyor fakat değerlendirmiyoruz! 
Demek ki artık değerlendirmenin vakti gelmiş geçmiş bile…

Bu yapılan halkın ekmeğinden alıp kendi villanın önüne harcamaktır ,haramiliktir milletin parasını hiç etmektir. 

İster Ak partili İster MHP’li olsun bu tarz iş yapan CHP Adana Büyükşehir Belediye başkanı gibi kim varsa anında uzaklaştırılmalı haklarında soruşturma açılıp görevi kötüye kullanımdan işlem yapılmalıdır !

Giden para devletin tüyü bitmemiş yetimlerinin öz kaynağıdır…!

Biz bu kaynağı ite çakala yem ettirmek için büyütmedi atalarımız bu saaten sonrada kimseye yem etmeyiz…!

Devlet büyüklerimize sesleniyorum bu vurguna dur deyin…

En büyük bürokrasi çetesi Adana’da cirit atıyor.
 

YORUM EKLE