Mahmut Ustaosmanoğlu vefat ettikten sonra İsmailağa Cemaati'nde  hakkının kendisinde olduğunu iddia eden Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Ünlü bir video yayınladı.

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Ünlü, "İsmailağa'ya son ihtar" başlıklı bir video yayınlayarak İsmailağa Cemaati'ni tehdit etti.

Cemaatin ileri gelenlerine çarşamba akşamına kadar süre veren Cübbeli Ahmet Hoca, "Eğer beni Hasan Efendi Hocamızla görüştürürler ve ona Rabıta konusundaki şikayetlerimi aktarmama, aldığım cevabı da paylaşmama izin verirlerse susacağım" ifadesinde bulundu.

Cübbeli Ahmet "Köprüden önce son çıkış" diyerek şunları aktardı;"Eğer beni Hasan Efendi Hocamızla görüştürürler ve ona Rabıta konusundaki şikayetlerimi aktarmama, aldığım cevabı da paylaşmama izin verirlerse susacağım. Bildiklerimi söyleyince bazıları insan içine çıkamayacak. Köprüden önce son çıkış. Çarşamba 22:30'a kadar bu teklifim kabul görürse susacağım, değilse onlar düşünsün!"

CHP'den AK Parti'ye geçen belediyenin ilk icraatı: Kemal Kılıçdaroğlu'nu sildi CHP'den AK Parti'ye geçen belediyenin ilk icraatı: Kemal Kılıçdaroğlu'nu sildi

Editör: Nehir Durdağı