Adamın Üzerine Benzin Dökerek Ateşe Verdiler!

Hong Kong'da protestocular, Çin yanlısı olduğunu öğrendikleri bir adamın üzerine benzin dökerek ateşe verdi. Yoğun bakımda tedavi gören adamın vücudunda ve başında ciddi yaralanmalar olduğu belirtildi.

Adamın Üzerine Benzin Dökerek Ateşe Verdiler!

Hükümet karşıtı protestocular ile Çin yanlıları, neredeyse her gün habersiz bir şekilde eylemler düzenliyor ve sık sık karşı karşıya geliyorlar. Son olay ise Hong Kong yetkililerine göre pazartesi günü öğle saatlerinde meydana geldi. 

Çin yanlısı olan adam, ayrılık yanlısı protestocular tarafından üzerine yanıcı madde dökülerek ateşe verildi. Dehşete kapılan diğer insanlar çığlık attı.

CİDDİ YANIKLAR OLUŞTU

Adam üzerindeki yangını söndürmeye çalıştı ve en sonunda yanan gömleğini çıkarmayı başardı ancak yüzünde, göğsünde, kollarında ciddi yanıklar oluştu. Hastaneye kaldırılan ve durumu kritik olan kişinin yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü öğrenildi. 

BAŞINDAN DA YARALANMIŞ

Adamın vücudunun yüzde 28'inde, özellikle göğsünde ve kollarında ikinci derece yanıklar mevcut olduğu, aynı zamanda ateşe verilmeden önce, adamın saldırıya uğraması nedeniyle başından da yaralandığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER