Aracına Kar Topu Atan Çocuklara Acımadı: 5 El Ateş Açtı!

ABD’nin Wisconsin eyaletinde bir sürücü, yoldan geçerken aracına kar topu atılması sonucu çevresindeki kar topu oynayan çocuklara 5 el ateş açtı

Aracına Kar Topu Atan Çocuklara Acımadı: 5 El Ateş Açtı!

ABD’nin Wisconsin eyaletinde bir sürücü, yoldan geçerken aracına kar topu atılması sonucu çevresindeki kar topu oynayan çocuklara 5 el ateş açtı. Kentin yerleşim bölgesinde silah sesleri duyulduğu ihbarını alan güvenlik görevlileri, "hayati tehlike içermeyen" biçimde yaralanan 12 yaşında bir kız ve 13 yaşında bir erkek çocuğu buldu.

GÖRÜNTÜLER KAMERAYA YANSIMIŞ OLABİLİR

Kız çocuğu iki yerinden, erkek çocuksa bir yerinden vuruldu. İki çocuk da yerel bir hastanede tedavi altına alındı. Silah seslerini duyan komşulara göre sürücü çocuklara 5 el kadar ateş etti.

Polise “olayla ilgili ilk soruşturmanın iki mağdurun da mahalleden geçen araçlara kar topu atan bir grup çocukla birlikte olduğunu gösterdiğini” belirtti. Milwaukee ABC’ye bağlı WISN kanalına göre, henüz kimsenin tutuklanmadığı olayda polis saldırıyı kaydetmiş olabileceği gerekçesiyle etraftaki evlerin kamera görüntülerini inceliyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER