Art Arda 41 Yumurta Yiyen Kişi Öldü!

Bir adam arkadaşıyla 22 euro için iddiaya girdi. İddia 50 yumurta yiyebilmek üzerineydi. Ancak adam 42. yumurtayı yemeye başladıktan sonra bilincini kaybetti, hastaneye kaldırıldı ancak birkaç saat sonra hayatını kaybetti.

Art Arda 41 Yumurta Yiyen Kişi Öldü!

Hindistan Uttar Pradesh'te yaşayan 42 yaşındaki adam, bir arkadaşıyla iddiaya girdi.

22 euro için 50 yumurta yeme üzerine bahse giren adam 42. yumurtayı yemek üzereyken bir anda bilincini kaybetti ve yere yığıldı.

Ambulans ekiplerine haber verildi ve adam hastaneye kaldırıldı. Ancak talihsiz adam hastaneye kaldırıldıktan birkaç saat sonra hayatını kaybetti.

AŞIRI YEMEK YEMEKTEN ÖLDÜĞÜ SÖYLENDİ

Doktorlar, adamın aşırı yemek yemekten öldüğünü söyledi. Ailesine sorulduysa da ölüm nedeni hakkında yorum yapmayı reddettiler. 


Bu yılın ağustos ayında, Dana Hutchings, taco yeme yarışması sırasında aniden yere düşüp yüzünü masaya çarptıktan sonra boğularak ölmüştü.
24 yaşındaki Bethan Gaskin ise trajik bir şekilde hayatını kaybetti. Genç kadın, ağzına ne kadar Jaffa keki sığdırabileceğini görmeye çalışırken boğuldu. Hava yolları tıkandı ve kalp krizi geçirerek öldü.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 10:34

Özge Doğu

Özge Doğu, 1993 yılında doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Posta Gazetesi'nin internet servisinde tecrübe kazanan Özge Doğu, şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER