Bedeninin yarısı mezarlıkta toprağa gömülü halde bulundu!

Almanya’nın Hannover kentindeki mezarlıkta bedeninin yarısı toprağa gömülmüş halde cesedi bulunan 28 yaşındaki Kadir A.’nın, boğularak öldürüldüğü belirlendi

Bedeninin yarısı mezarlıkta toprağa gömülü halde bulundu!

Alman basınına yansıyan haberlere göre Kadir A., yaşadığı Bielefeld’den Hannover’deki ailesini ziyaret etmek için yola çıktı. Trenle yolculuk yapan genç adam, ziyaret etmek istediği yere varamayınca ailesi polise kayıp ilanı verdi.

Kadir'e ait görüntü yok

Epilepsi hastalığı bulunan Kadir için polis önce bir arama emri çıkarmadı. Ancak birkaç gün geçmesine rağmen bir haber çıkmayınca, bu kez istasyondaki güvenlik kameralarını inceleyen polis, Kadir’e ait herhangi bir görüntüye de ulaşamadı. Bunun üzerine yoğun aramalara başlandı.

Boş mezarda bulundu

Kadir’in telefonu incelendi ve Hannover Ana Tren Garı’na iki istasyon kala bir kişiyle telefonda konuştuğu tespit edildi. Bu, Kadir’in son görüşmesi olarak kayıtlara geçti. 

Polis Hannover’deki mezarlıkta kan ve yerde sürüklenme izleri ihbarı alınca bu kez arama çalışmalarını oraya çevirdi ve Kadir’in cesedi boş bir mezarda bedeninin yarısı gömülü olarak bulundu.

Emniyetten yapılan açıklamada Kadir A.’nın öldürülmesiyle ilgili bilgisi olanların en yakın polis karakoluna gelerek bilgi verilmesi istendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER