Fransa'da kayıp olarak aranan Türk vatandaşı Aydın Muhyettin'in vahşice öldürüldüğü ortaya çıktı

Fransa'da günlerdir kayıp olarak aranan Türk vatandaşı Aydın Muhyettin'in vahşice öldürüldüğü ve betona bağlanarak Rennes'teki Apigne golüne atıldığı ortaya çıktı

Fransa'da kayıp olarak aranan Türk vatandaşı Aydın Muhyettin'in vahşice öldürüldüğü ortaya çıktı

Fransa Rennes şehrinde yaşayan 35 yaşındaki Muşlu gurbetçi Aydın Muhyettin, günler öncesi ortadan kayboldu. 

Evli olan ve 3 çocuğu bulunan Aydın'ın yakınları polise kayıp başvurusunda bulunmuştu.

Hürriyet'ten Güven Özalp'ın haberine göre Türk vatandaşı Aydın Muhyettin'in, vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. 

Fransa'nın batısında yer alan Rennes şehrindeki Apigne göletinde bulunan cesedin Aydın’a ait olduğu belirlendi. 

100 bıçak darbesiyle öldürülen talihsiz adamın daha sonra ellerinin arkadan bağlanıp beton bir blokla gölete atıldığı tespit edildi. 

Görgü tanıklarının polise verdiği bilgilere göre Aydın, en son bir kahvede kâğıt oynadıktan sonra saat 23.00 civarında gelen bir telefon sonrasında bulunduğu yerden otomobiliyle ayrıldı. Daha sonra da kendisinden bir daha haber alınamadı.

Emniyet yetkilileri soruşturma kapsamında Rennes’de bir dairede inceleme yaptı. Dairede Aydın’ın temasta olduğu düşünülen üç çocuklu bir Türk ailenin yaşadığı ve cesedin bulunmasından birkaç gün önce Türkiye’ye giden aileden o günden beri haber alınmadığı belirtiliyor. Polis, bu aileyle cinayet arasında ne tür bir bağlantı olduğu konusunda henüz açıklama yapmadı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER