Hemşire, Çocuğu Olmayan Akrabası İçin Bebek Çaldı!

Pakistan'da meydana gelen olayda hemşire, çocuğu olmayan akrabası için yeni doğan ikiz bebeklerden birini çaldı. Aileden kimsenin ikizlerden haberi yoktu. Gerçek, annenin içinden gelen bir hisle sorduğu soru üzerine ortaya çıktı.

Hemşire, Çocuğu Olmayan Akrabası İçin Bebek Çaldı!

Pakistan’ın Belucistan eyaletinde bir kız bebek doğumdan hemen sonra hastane çalışanı tarafından çalındı.

Jamila Bibi isimli kadın  doğum yapmak üzere kayınbiraderi Abdul Hamid tarafından hastaneye getirildi. Doğumda ikiz bebek dünyaya getiren kadının da, ailesinin de ikiz bebek doğurduğundan haberi yoktu.

'DİĞER KIZ NEREDE' DİYE SORDU

Doğum sonrası birkaç gün bilinci yerinde olmayan Jamila Bibi'nin eve döndüğü gün bebeği öldü. Ardından kadının ailesine sorduğu soru gerçeğin ortaya çıkmasına neden oldu.  Doğumdan iki gün sonra evde bebeğini kaybeden anne içinden gelen hisse dayanarak ailesine 'Diğer kız nerede?' diye sordu.  

“Cuma günü annelik iç güdüsüyle Bibi, diğer kızın nerede olduğunu sordu. O an serseme döndük”  diyen Abdul Hamid, polise şikayette bulundu. 

NÖBETÇİ HEMŞİRE TUTUKLANDI

Loralai Polis Şefi Jahangir Shah “Hastanede o gece doğumhanede nöbetçi olan bir kadını tutukladık. Neler olduğunu bize doğrudan açıkladı. 17 yıldır çocuk sahibi olamayan akrabası için 2 kadın meslektaşınından da yardımını alarak bebeği çalmış” dedi.

Polis, olayı gerçekleştiren kadın hemşire ve 2 meslektaşıyla, bebeğin verildiği kadını tutukladı.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER