Joker'in Yıldızı Gözaltına Alındı: Sebebi Şaşırttı!

Geçtiğimiz senenin en çok konuşulan ve en çok izlenilen filmlerinden Joker'in başrol oyuncusu Joaquin Phoenix, usta oyuncu Jane Fonda’nın iklim değişikliği protestosuna katıldığı için gözaltına alındı

Joker'in Yıldızı Gözaltına Alındı: Sebebi Şaşırttı!

Geçtiğimiz senenin en çok konuşulan ve en çok izlenilen filmlerinden Joker'in başrol oyuncusu Joaquin Phoenix, usta oyuncu Jane Fonda’nın iklim değişikliği protestosuna katıldığı için gözaltına alındı.

GÖSTERİDE KONUŞMA YAPTI

Joker'deki performansıyla göz dolduran oyuncu, geçen haftaki Altın Küre Ödül Töreni'nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazanmıştı. Gösteri sırasında bir konuşma da yapan Phoenix, vegan olmanın ve yemek yeme alışkanlıklarını değiştirmenin iklim değişikliğine etkisinden bahsetti.

BESLENME DÜZENİMİ DEĞİŞTİRECEĞİM

Phoenix, “Ne yapabileceğim konusunu çok düşündüm. Kaçınamayacağım şeyler var. Bugün buraya uçakla geldim ve dün gece de bir uçaktaydım. Ama yapabileceğim bir şey, beslenme düzenimi değiştirmek” dedi.

İrem Nur Kaya

İrem Nur Kaya, 1995 yılında doğdu. Elazığ Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdi. Bu süre zarfında diksiyon, haber yazma ve yeni nesil gazetecilik eğitimlerini aldı. Stajını Basın İlan Kurumu'nda Halkla iİişkiler Personeli olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER