Kayalıklarda TikTok videosu çeken gençlerin bulduğu valizden, ceset parçaları çıktı!

ABD'de TikTok videosu çekmek için sahildeki kayalıklara giden gençler, bir valiz bulunca içinde para olduğunu düşünerek açtılar. Gördükleri manzara karşısında şoke olan gençler polise haber verdiler

Kayalıklarda TikTok videosu çeken gençlerin bulduğu valizden, ceset parçaları çıktı!

ABD'nin Washington eyaletine bağlı Seattle kentinde bir grup genç, sahildeki kayalıklarda sahipsiz bir bavul buldu. Meraklı gençler, içinde para olabileceğini düşündükleri bavulun içini açınca ceset parçaları buldu.

TikTok kullanıcıları, Washington eyaletindeki bir kıyıya vurmuş olan bavul bulup bunu sosyal medyada paylaştılar. Cumartesi günü gerçekleşen olayda, gençler bavulu açtıkları anları kameraya kaydederek TikTok adlı video paylaşım platformunda paylaştı. Bavulun içinde insan kalıntıları keşfettiklerini söyleyen gençler, bu anları TikTok'ta paylaştı. Dehşete düşen gençlerin paylaşımı, polis ekiplerini de alarma geçirdi. Seattle Polisi konuyla ilgili yaptıkları açıklamada, iki bavul bulunduğunu ve içinden insan parçaları çıktığını duyurdu.

İlk çantayı buldukları anda yetkililere haberverdiğini söyleyen gençler, Cumartesi günü Duwamish Head'deki şoke edici olayın görüntülerini yayınladılar. Olay esnasında bir gencin, "Bu siyah valizi bulduk. Bavulun içinde belki de para olabileceğine dair şaka yapıyorduk… Ancak koku bunaltıcıydı" dediği duyuldu.

Olayı video çeken gencin de "Bavulu aç! Çok kötü kokuyor" dediği duyulurken, bavulun içine doldurulmuş siyah torbanın içerisinde kötü şeyler olabileceğini fark etmeden önce gülüyorlar.

Polisi aradılar

Bir sonraki karede ise gençlerden birinin polisi ve ambulansı arayarak bulundukları yere çağırdıkları görülüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER