Kesimhaneye Götürüldüğünü Anlayan İnek Ağladı!

Kesimhane'ye götürüleceğini anlayan ineğin görüntüleri sosyal medyaya düştü. Sabah saatlerinden beri viral olan video için yüzlerce yorum yapıldı.

Kesimhaneye Götürüldüğünü Anlayan İnek Ağladı!

Sabah saatlerinde Ekşi Sözlük'te paylaşılan video, tüm internet aleminin diline düştü. Kesileceğini anlayan ineğin ağlarken çekilmiş videosu yürekleri burkarken yüzlerce yorum yapıldı.

VEGANLIK TARTIŞILDI

Kesimhane'ye götürüldüğünü anlayan ineğin ağlarken çekilmiş videosundan sonra veganlık tartışması yaşandı. Yapılan yüzlerce yorumdan çoğu veganlıkla ilgiliydi. Vegan olmak istediğini söyleyen birçok Ekşi Sözlük yazarı, videodan sonra gözyaşlarını tutamadıklarını da ifade etti. Öte yandan bazı kullanıcılar ise ineğin ağlamadığına muhtemelen hasta olduğuna dikkat çekmek istedi. Yapılan bu yorumlara da tepki gecikmedi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 15:28

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER