Kim Kardashian'ın Türkiye ve Azerbaycan'ı hedef alan skandal paylaşımına büyük tepki!

Ermeni asıllı ABD'li Kim Kardashian, Ermanistan'ın Azerbaycan'a saldırısı sonra skandal açıklamalarda bulundu. Kardashian, "Türkiye, Bakü'ye silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmalı" paylaşımında bulundu

Kim Kardashian'ın Türkiye ve Azerbaycan'ı hedef alan skandal paylaşımına büyük tepki!

Ermenistan-Azerbaycan cephe hattında, Ermeni güçlerin Azerbaycan sivil yerleşim birimlerine ateş açması üzerine çatışmalar başlamıştı.

Azerbaycan ordusu karşı saldırı başlatmış ve bazı yerleşim birimlerini Ermenistan işgalinden kurtarmıştı. Yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Kim Kardashian ise konu hakkında tepki çeken bir paylaşım yaptı.

Paylaşımında Türkiye'yi hedef aldı

Ermeni asıllı ABD'li magazin yıldızı Kim Kardashian ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Ermenistan'ın sebepsiz saldırıların ve dezenformasyon kampanyasının kurbanı olduğunu iddia etti.

Kardashian, Azerbaycan'ın savaş propagandası yaptığını ve sosyal medyayı bloke ettiğini de iddia ederek, "Bakü'ye saldırgan güç kullanımını durdurması için çağrı yapılmalı, Azerbaycan'a ABD askeri yardımı durmalı. Türkiye, Bakü'ye silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmalı" ifadelerini kullandı.

Kim Kardashian'ın paylaşımlarının altına ise binlerce tepki mesajı geldi. Türk sosyal medya kullanıcıları İngilizce tweetlerle Kardashian'a tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER