Koronavirüs nedeniyle kapalı olan mağazadaki ayakkabı ve çantalar küflendi

Malezya'da koronavirüs nedeniyle mart ayından beri kapalı olan bir dükkanın sahibi kötü bir sürprizle karşılaştı. 2 aydır kapalı yerde duran deri çanta ve ayakkabılar küfle kaplandı

Koronavirüs nedeniyle kapalı olan mağazadaki ayakkabı ve çantalar küflendi

Çin'in Vuhan kentinden tüm dünyaya sıçrayan koronavirüs nedeniyle mart ayından beri kapalı olan Malezya'daki mağazalar hizmet vermeye başladı.

Fakat kira ve giderlerle boğuşan bazı dükkan sahipleri kötü bir sürprizle daha karşılaştı. Malezya'da koronavirüs nedeniyle 2 aydır kapalı olan bir deri mağazasındaki ürünler küfle kaplandı. Küfle kaplanan ayakkabıları, çantaları, cüzdanları, ve kemerleri Nex Nezeum adında bir Facebook kullanıcısı paylaştı.

Mağaza yeniden açılmadan önce dezenfekte edilirken hayret verici manzara sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Fotoğrafları görenler, "Sanki yıllardır mağazaya el değmemiş" yorumunda bulundu. Malezya'da ayrıca kapalı tutulan sinema salonlarının da küfle kaplandığı gözlendi.

Tasarruf nedeniyle havalandırma sisteminin kapatılması, mağazadaki ürünlerin ve sinema salonlarının iki ay içinde küflenmesine neden oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Popüler Haberler